01 Haziran 2020 Pazartesi   

YÜCE AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

YÜCE AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
 

Bayrampaşa'nın tanınmış firmalarından Yüceoğlu İnşaat’ın sahibi Yaşar Yüce ve eşi Ayşegül Yüce’nin oğlu Ali Kemal Yüce, Sadiye ve Tuncay Gülsün çiftinin kızı Ece Gülsün ile dünyaevine girdi.

Lionel Hotel’de görkemli bir düğün töreniyle hayatını birleştiren genç çiftin nikâhını Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner kıydı. Çifte mutluluklar dileyen Başkan Aydıner, evlilik cüzdanını gelin Ece Gülsün’ e verdi.
Nikâh töreninin ardından sahne alan Rumeli’nin güçlü sesi Orhan Kemal seslendirdiği şarkılarla davetlilere unutamayacağı bir gece yaşattı. 

DÜĞÜNE YOĞUN KATILIM
Çiftin düğün törenine iş, siyaset, spor ve cemiyet hayatından çok sayıda seçkin davetli katıldı. Düğün törenine Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa Belediye Meclis Üyeleri Ozan Karadiz, Kenan Bıçak ve Tolga Güneş, Bayrampaşalı iş insanları İlhan Şengüler, Rasim Bilgehan, Recep Asilsoy, Kadir Şehitler, Engin Karataş, Muammer Kütük, Ramazan Pehlivan, Ramazan Özdemir ve Özcan Demirhan, Paşavizyon Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cemil Sağlam, AK Parti Bayrampaşa Gençlik Kolları Başkanı Halil İbrahim Çabuk ve yönetimi, Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Bayrampaşa Şubesi Gençlik Kolları Başkanı Uğur Kalyoncu ve yönetimi, BAYGEM Kültür ve Sanat Koordinatörü Miryam Narta, Atölye Wolf’un kurucusu Coşkun Güneş ve Bayrampaşa’nın sevilen siması Bülent Barman’ın yanı sıra çok sayıda seçkin davetli katıldı.  

KONUKLARA TEŞEKKÜR
Davetlileri kapıda karşılayarak tüm konuklarıyla yakından ilgilenen genç çiftin aileleri yaptıkları açıklamada, “Çocuklarımızın bu mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayarak mutluluğumuza ortak olan tüm dost ve akrabalarımıza teşekkür ediyoruz.” dediler.

Tarih: 08 Ekim 2019 Salı    Hit: 5022

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol