14 Nisan 2024 Pazar   

YEŞİLAY’DAN ANLAMLI BAĞIŞ

YEŞİLAY’DAN ANLAMLI BAĞIŞ
 

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde üst üste yaşanan depremler sonucunda tüm Türkiye, tüm imkanlarıyla bölgeyi iyileştirebilmek adına adeta seferber oldu. Maddi manevi yapılan bu çalışmalarda, Yeşilay da ilk günden beri gönüllüleri ile birlikte sahada durmadan çalışmalara destek olmaya devam ediyor.
Bayrampaşa Kızılay Şubesi, Bayrampaşa Kaymakamlığı ve Bayrampaşa Belediyesi'nin ortaklaşa yürütmüş olduğu, Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde yapılması planlanan Konteyner Kent'e Yeşilay Bayrampaşa Şube Yönetimi de katkıda bulunarak 2 adet konteyner bağışında bulundu.
Yapılan destek sonrası Kızılay Bayrampaşa Şube Başkanı Erkan Bayraktar, “Öncelikle ülkemizin en büyük derneklerinden biri olan Yeşilayımızın, Yeşilay Haftası'nı kutlarım. Bölgede çalışmalarımız hala devam etmekte. Tüm  imkanlarımızla bölgenin yaralarını iyileştirmeye devam ediyoruz. Bu vesile ile de böylesi anlamlı ve güzel bir haftada yapılan 2 adet konteyner bağışı için Yeşilay Bayrampaşa Şube Başkanımız Hüseyin Sevencan başta olmak üzere tüm yönetim kurulu üyeleri ve gönüllülerine teşekkür ederiz. Bizler aynı hilalin farklı iki rengiyiz birlikte çok güçlüyüz” diye konuştu.

SEVENCAN: YARALARIMIZI HEP BİRLİKTE SARACAĞIZ
Yeşilay Bayrampaşa Şubesi Başkanı Hüseyim Sevencan ise yaptığı konuşmasında, “Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında Yeşilay Haftası olarak kutladığımız kuruluş yılımızı bu sene 11 ilimizde yaşanan büyük felaket neden ile Yeşilay Bayrampaşa Şubesi olarak, üyelerimiz ve gönüllülerimizin katkılarıyla kurulacak olan konteynır evler için Kızılay’a 100 bin TL bağış yaparak 2 konteynır desteği veriyoruz. Yaralarımızı hep birlikte sararak eskisinden daha güçlü olacağız. Sağlıklı gelecek sağlıklı nesiller adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Tarih: 02 Mart 2023 Perşembe    Hit: 4693

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol