05 Ekim 2022 Çarşamba   

YENİ EĞİTİM DÖNEMİNE COŞKULU AÇILIŞ

YENİ EĞİTİM DÖNEMİNE COŞKULU AÇILIŞ
 

Bayrampaşa Sınav Okulları, Anaokulu, İlkokulu, Ortaokulu ve Lise sınıfları ile yeni eğitim ve öğretim dönemine ‘merhaba’ dedi. Okulun ilk günü öğrencileri ve ailelerini bando takımı, palyaço ve pamuk prensesler ile karşıladılar.
Okula yeni başlayan minik öğrenciler oluşturulan ortamda ilk okul gününde güzel bir vakit geçirmenim mutluluğunu yaşadılar.
Okulun ilk gününde minik öğrenciler ve ailelere okul ortamı, eğitim-öğretim faaliyetleri, etkinlikler ve kazanımlar hakkında bilgiler verildi. Veliler ve çocuklar ayrıca, öğretmenleri tarafından sınıflar, rehberlik servisi, kütüphane, okulun bahçesi, giriş-çıkış gibi okulun iç ve dış mekanlarını beraber gezerek tanıdı. Veliler ayrıca, okul yönetimi ile tanışma fırsatı elde etti.
Öğretmenler ayrıca sınıflarda ve açık havada, çocukların okula uyum sürecinin hızlandırılması için tanıma, tanışma, sınıf-okul ortamının tanıtılması, sınıf kuralları temalı çalışmalar yaptı.

MUTLU: YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ HAYIRLI OLSUN
Bayrampaşa Sınav Okulları kurucusu Hasan Mutlu yaptığı açıklama da; “Yeni eğitim öğretim dönemi hayırlı olsun. 2022-2023 eğitim öğretim yılı tüm eğitmenlerimiz ve öğrencilerimiz için güzel geçmesini temenni ediyorum. Her sene olduğu gibi bu senede öğrencilerimizle güçlü eğitmen kadromuz ile birlikte güzel bir dönem geçirmek istiyoruz” diye konuştu.
Okulun Genel Müdürü Ömer Polat da yeni dönemde tüm öğrencilere başarılar dileyerek, “Güzel ve başarılı bir dönem olması için seçkin kadromuzla hazırlık dönemimizi güzel geçirdik. Şimdi öğrencilerimizle buluşma vakti” dedi.
İlkokul ve Anaokulu Müdürü Büşra Yanarcan ise yaptığı açıklamada, “Başta Başöğretmenimiz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmen arkadaşlarıma saygılarımı sunarken, öğrencilerimize de yeni dönemde başarılar diliyorum. Bizlere yeni dönemde en büyük desteği öğrencilerimizin aileleri verecektir” şeklinde konuştu.

ÇOCUKLARIN ÖĞRENMESİNDE VE BAŞARMASINDA SEVGİ DİLİ ÇOK ÖNEMLİ
Sınav Okulları Bölge Sorumlusu İlyas Çağlayan ise 2022-2023 eğitim öğretim yılının tüm öğretmenler, idari kadro ve öğrenciler için güzel geçmesini temenni ederek, “Ailelerimiz bizlerin meslektaşlarıdır. Sizlerin evlerinizde çocuklarınıza karşı kullandığınız sevgi dili çocuklarımızın öğrenmesinde ve  başarmasında önemli rol oynamaktadır. Çocuklarımızı okulun ilk gününde bando takımı, palyaço ve pamuk prenses ile karşıladık. İlerleyen yaşlarında hafızalarında hep güzel bir anı olarak kalacak olmasını bilmek bile bizleri ayrı mutlu ediyor. Sanatın ve müziğin olduğu her yerde mutluluk ve huzur vardır” şeklinde sözlerini noktaladı.
Öğretmenlerin yanı sıra okulun ilk günü öğrencilerin ve ailelerin yanında olan öğrenci eğitim danışmanları Gizem Demirel, Seda Aydın, Kübra Üçeler de güzel, öğrenci ve velilerin güzel bir gün geçirmesine katkıda bulundular.
Öğrencilerin yanı sıra aileler de yaptıkları açıklamada; çok mutlu bir tablo ile karşılandıklarını belirterek başta kurum sahibine ve öğretmenlerine teşekkür ettiklerini belirttiler.

Tarih: 09 Eylül 2022 Cuma    Hit: 3163

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol