Milliyetçi Hareket Partisi Bayrampaşa İlçe Başkanlığı’nın
10. Olağan Kongresi yapıldı.
MHP İlçe başkanı olarak 3 yıl önce göreve gelen Yaşar Kaba
ve Yönetim Kurulu yeniden güven tazeleyerek tek aday olarak girdiği kongrede
tekrar ilçe başkanlığına seçildi.
Titanic Hotel'de yapılan kongreye MHP Genel Başkan
yardımcısı, İstanbul Milletvekili Celal Adan, İl başkan yardımcıları, İl
yönetim kurulu üyeleri, Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, Sarıyer İlçe Balkanı
Ünsal Bilgiç, Sultangazi İlçe başkanı Yusuf Topel, Bayrampaşa AKP İlçe Başkanı
Oğuz Kemal Kıdıl, Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkan Vekili Lütfü Nebioğlu,
Bayrampaşa Muhtarları, Sivil Toplum kuruluşu temsilcileri, MHP İlçe delegeleri,
çok sayıda partili katıldı.
Kongrede Divan Başkanlığına Celal Adan, Katip Üyeliklere
Ahmet Ardahan ve Hakan Suiçmez seçildiler.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından ardından MHP
Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan bir konuşma yaptı.
Adan, yaptığı konuşmasında genel ülke siyaseti hakkında
ayrıntılı bilgiler verdi. 15 Temmuz öncesi olaylar ile sonrasında gelişen
olayları ve Anayasa değişikliği, referandum hakkında gelişen olayları bütün
gerçekleriyle anlatırken, kongrenin Bayrampaşa ilçesine hayırlı olmasını
dileyerek seçilecek başkan ve yönetim kuruluna başarılar diledi.
Kongrede tek aday olan mevcut ilçe başkanı Yaşar Kaba
yeniden başkanlığa seçildi.
Kaba, 2019 seçimlerine vurgu yaptı ve MHP Bayrampaşa İlçe
örgütünün tam kadro hazırlıkları hızla yürüttüğünü belirtti. Görevde olduğu
süre içerisinde ekibiyle sahada aktif çalışmalar yürüten Yaşar Kaba
"Ülkücünün fikri çizgisinde Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında
vatandaşların sesi olacağız ve herkese kucak açacağız" dedi.
İlçe Başkanı: Yaşar Kaba
Yönetim Kurulu Asil İl Delegeleri Asil
1 – Adem Uğur 1-Yaşar Kaba
2 – Ali Rıza Bozyurt 2-Ali Rıza Bozyurt
3 – Arif Gör 3-Dursun Kökçü
4 – Cemal Yaınkılıç 4-Ercan Dağdeviren
5 – Dursun Kökçü 5-Hasan Işık
6 – Ercan Dağdeviren 6-Mustafa Yücel
7 – Ercan Akkuş 7-Mutlu Özdemir
8 – Ferhat Aydoğan 8-Müjgan Falcan
9 – Hasan Işık 9-Perihan Adatepe
10- Haydar Sönmez 10-Serpil Naldemir
11- İbrahim Yeşil 11-Yasemin Binici
12- Metin Kutun 12-Yaser Bayrak
13- Mustafa Yücel 13-Yılmaz Kurt
14- Oğuzhan Aşıroğlu 14-Yüksel Güdücü
15- Sinan Kumbasar
16- Tarık Karataş İl Delegeleri Yedek
17- Ünal Bakal 1-Ali Nazik
18- Yasemin Binici 2-Gökhan Falcan
19- Yaser Bayrak 3-Gökhan Şencan
20- Yılmaz Kurt 4-Yaşar Esen
21- Yüksel Güdücü 5-Battal Başer
22- Zafer Çağırankaya 6-Bülent Bitmez
7-Cihat Bayraktar
Yönetim Kurulu Yedek 8-Fatih Kutun
1 – Serpil Naldemir 9-Mehmet Altıyaprak
2 – Ali Nazik 10-Murat Koç
3 – Battal Başer 11-Ali Tüzinoğlu
4 – Bülent Bitmez 12-Osman Türk
5 - Perihan Adatepe 13-Metin Kutun
6 – Serkan Sualp 14-Adem Uğur
7 – Zeki Karaaslan
8 – Ali Ertek
9 – Cihan Sağlam
10- Gökhan Falcan
11- Gökhan Şencan
12- Yaşar Esen
13- Nizamettin Yalınkılıç
14- Ümran Kahraman
15- Müjgan Falcan
16- Sebile Özdemir
17- Ali Tüzinoğlu
18- Burak Can Kaba
19- Cihat Bayraktar
20- Fatih Kutun
21- Murat Koç
22- Mehmet Altıyaprak