01 Mart 2021 Pazartesi   

WİSH MORE HOTEL İSTANBUL

WİSH MORE HOTEL İSTANBUL
 

Sevgililer Günü’nün ev sahibi: Wish More Hotel İstanbul

14 Şubat Sevgililer Günü’nde birlikteliklerini baş başa kutlamak isteyen çiftler için özel olarak hazırlanan Wish More Hotel İstanbul’da, birbirinden eşsiz lezzetlerle unutulmaz bir gece yaşamaya hazır olun.

• Wish More Hotel İstanbul, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde çiftlere şık tasarımı, kolay ulaşılabilir lokasyonu, gönülden servis yaklaşımı ve yenilikçi uygulamaları ile beş yıldızlı konforunda unutulmaz bir deneyim vadediyor. Sevgililer Günü’ne özel  Wish More Hotel İstanbul’da konaklayacak çiftleri, Sevgililer Günü için hazırlanmış özel akşam yemeği menüleri ve birbirinden lezzetli enfes tatlarla bezenmiş kahvaltı seçenekleri ile özel konaklama paketi seçenekleri sunuyor. 

KALPLİ PİZZA VE PASTANIZI 
SEVDİĞİNİZ İLE PAYLAŞIN
Wish More Hotel İstanbul, birlikteliklerini unutulmaz tatlarla taçlandırmak isteyen çiftlere Sevgililer Günü’ne özel lezzetler sunmayı da ihmal etmiyor. Gerek İtalyan mutfağının en gözde lezzetlerinden biri olan pizzayla, gerekse gözler kadar damakları da şenlendiren kalpli pastayla, yetenekli ve yaratıcı aşçılarının 14 Şubat’a özel orijinal dokunuşlarına hayran kalabilirsiniz. Ayrıca Şeflerinin Sevgililer Günü için özel olarak hazırladığı kalpli pizza ve pastayı evinizde sevdiğinizle Gel-Al servisi ile paylaşabilirsiniz.

HER DAİM MİSAFİR ETME 
TUTKUSUYLA
Tek bir günle sınırlı tutmadan, zihinlerde hep hatırlanacak eşsiz tatlar ve duygular bırakmayı amaçlayan Wish More Hotel İstanbul, misafirlerini Sevgililer Günü’nde de bekliyor.    
Bilgi için: 0 212 443 10 00

Tarih: 11 Şubat 2021 Perşembe    Hit: 3362

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol