05 Aralık 2020 Cumartesi   

ÜLKÜCÜ ŞEHİT ANILDI

ÜLKÜCÜ ŞEHİT ANILDI
 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bayrampaşa İlçe Başkanlığı ve Bayrampaşa Ülkü Ocağı, 10 Kasım 1979 tarihinde Bayrampaşa Merkez Camiin’de sabah namazını kıldıktan sonra cami çıkışında şehit edilen Ülkücü Şehit Hüsnü Özaltındere’yi andı.
MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı İbrahim Yeşil yaptığı açıklamada; “Bugün yani 10 Kasım 1979 tarihinde Bayrampaşa Merkez Camiin’de sabah namazını kıldıktan sonra cami çıkışında şehit edilen Ülkücü şehidimiz Hüsnü Özaltındere’yi şehit olduğu gün ve saatte tam da bu noktada Bayrampaşa Ülkü Ocaklarımızla birlikte cami cemaatine çorba ikramında bulunarak yad ettik. Ülkücü şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Bayrampaşa şehidini hiç bir zaman unutmayacak ve unutturmayacaktır” açıklamasını yaptı.
Bayrampaşa Ülkü Ocağı Başkanı Şahin Serbest ise yaptığı açıklamada “Hüsnü Özatındere ağabeyimizin vefatının seneyi devriyesi vesilesiyle, Bayrampaşa Merkez Camii’nde sabah namazı çıkışı vatandaşlarımıza çorba ikramında bulunup, dualar ile yad ettik. Allah rahmet eylesin. Mekanları cennet bahçeleri olsun. Ülkücü hareket asla bitirilemez ve durdurulamaz”  ifadelerini kullandı.

Tarih: 10 Kasım 2020 Salı    Hit: 3740

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol