14 Aralık 2019 Cumartesi   

TRAKYAGÜCÜ'NDEN ANLAMLI TURNUVA

TRAKYAGÜCÜ'NDEN ANLAMLI TURNUVA
 

Bayrampaşa’nın yeni kulüplerinden Trakyagücü, ilçenin tanınan teknik direktörlerinden merhum Aydemir Keser anısına altyapı turnuvası düzenliyor. 
Bayrampaşa’da spor sevdalıları ve hizmet edenler Aydemir Keser Turnuvası adıyla Mehmet Akif Spor Tesisleri'nde düzenlenecek olan organizasyona 2009, 2010 ve 2011 doğumlu futbolculardan kurulu takımlar katılacak.
19 Ağustos Pazartesi günü başlayacak olan Aydemir Keser Turnuvası'na 10 takım katılacak. Turnuvada A Grubu'nda Bayrampaşa Doğanspor, Küçükçekmece İdman Yurdu, Esenler Kentyıldızspor, Trakyagücü ve Bayrampaşa Altay Futbol Okulu, B Grubu'nda Bayrampaşa Demirspor, Şehzadebaşıspor, Eyüp Çırçır İmarspor, Tepebağ Kültürspor ve Esenler Hasip Dinçsoy Spor Kulübü mücadele edecek.
Trakyagücü Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Ersoy ve sarı-siyahlı takımın teknik sorumlusu Kadir Güçlü, bu turnuva ile hem spora ömrünü adayan merhum Aydemir Keser'in anısını yaşatmak hem de yeni sezon öncesi altyapıda gençlere güzel bir hazırlık dönemi geçirtmek istediklerini kaydettiler.
Turnuvada 20 Ağustos Salı gününden itibaren Mehmet Akif Spor Tesisleri’nde lig usülü oynanacak gruplarda her gün ikişer maç oynanacağını belirten Trakyagücü yetkilileri, elemelerde eşitlik bozulmazsa direkt penaltılara geçileceği ve 25 Ağustos Pazar günü de yarı final akşam da final maçının oynanacağını belirterek, “Gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar Pazar günü yarı final maçı oynayacak. Kazanan takımlar da akşam da final maçında karşı karşıya gelecek. Turnuva sonunda dereceye giren takımlar kupa ve plaketle ödüllendirilecek. Her takımın en iyi oyuncusuna Mali Müşavir Emre hasırcı sponsorluğunda 100 TL’lik hediye çeki verilecek. Diğer sponsorlarımızdan Butik Bora da gol kralına ve az gol yiyen kaleciyi giyim hediyesiyle ödüllendirecek. İş insanı Remzi Tanınmış ise turnuvanın gol kralı ve en az gol yiyen kalecisine spor ayakkabısı ile ödüllendirecek” açıklamasını yaptılar.
Trakyagücü Spor Kulübü’nden yapılan açıklamada, turnuva hakkında bilgi almak isteyenlerin 0537 045 24 24 numaralı telefonu arayabileceklerini de ifade ettiler.

Mehmet Akif Tesisleri’nde 20 Ağustos Salı günü oynanacak ilk haftanın programı

A Grubu
15.00 Trakyagücü-Bayrampaşa Doğanspor
16.00 Esenler Kentyıldız-Bayrampaşa Altay Futbol Okulu
Küçükçekmece İdmanyurdu (BAY)

B Grubu
17.00 Bayrampaşa Demirspor-Şehzadebaşı
18.00 Tepebağ Kültürspor-Eyüp Çırçır İmarspor
Esenler Hasip Dinçsoy Spor Kulübü (BAY)

Tarih: 05 Ağustos 2019 Pazartesi    Hit: 2838

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol