03 Aralık 2020 Perşembe   

SULTANGAZİ'DE AKPINAR'A SEVGİ SELİ

SULTANGAZİ'DE AKPINAR'A SEVGİ SELİ
 

 

Saadet Partisi’nden FETİH gibi açılışŸ...

 

Seçime sayılı günler kala çalışŸmalarını hızlandıran SP, Cebeci Bürosu’nu görkemli bir törenle açtı. Mehteran eşŸliğŸindeki törende Belediye BaşŸkanı Adayı Hasan Akpınar’a vatandaşŸlar büyük sevgi gösterisinde bulundu. Akpınar, yaptığŸı konuşŸmada ‘Sultangazi bizimdir” dedi.

 

Saadet Partisi’nin Cebeci Mahallesi Seçim irtibat bürosunun açılışŸında Meclis ܜyesi Adayları adına konuşŸma yapan Ahmet Balcı, “adaylarımızın hiçbirisi yukarıdan paraşŸütle gönderilmedi. Her birimiz sizin içinizden geldik.

Daha sonra, “Fark Var Saadet Var, Fark Var Akpınar Var!” sloganları ile mikrofona gelen Saadet Partisi Sultangazi Belediye BaşŸkan Adayı Hasan Akpınar, sözlerine Sultangazililerin Mevlid Kandilini ve açılışŸa katılan kadınların Kadınlar Gününü kutlayarak başŸladı.

FARK VAR SAADET VAR!

“Fark Var! Saadet Var! Fark Var Cebeci Var!” sözleriyle konuşŸmasını sürdüren Saadet Partisi Sultangazi Belediye BaşŸkan Adayı Hasan Akpınar, mütevazı bir büro açılışŸının Cebecililerin katılımıyla miting coşŸkusuna dönüşŸtüğŸünü belirterek tüm Cebecililere teşŸekkür etti.

ARADIĞINIZ ADAY: AKPINAR

“İşŸte Gençlik, işŸte BaşŸkan” “Sultangazi seninle gurur duyuyor” sloganları eşŸliğŸinde konuşŸmasına devam eden Hasan Akpınar, “Biz yeni bir ilçeyiz. Bazı partiler Sultangazi’yi yok saydılar. Sultangaziliyi adam yerine koymadılar. DışŸarıdan ısmarlama başŸkan adayları getirdiler” dedi. Sık sık “İthal BaşŸkan istemiyoruz” sloganları atan coşŸkulu kalabalığŸa hitab eden Akpınar,  “Sultangazilinin aradığŸı aday Hasan Akpınar’dır” şŸeklinde konuşŸtu.

KALPLER “SAADET” DİYE ATIYOR

Saadet coşŸkusunun dalga dalga yayılacağŸını söyleyen Akpınar, “Hiçbir parti ayrımı yapmadan ve insanların yakasındaki rozete bakmadan insanların kalplerine kulak veriyoruz. EğŸilip kalp atışŸlarını dinlediğŸinizde ne diyor biliyor musunuz? “Saadet, Saadet, Hasan Akpınar, Hasan Akpınar” sözleriyle Saadet’in ve kendisinin iddiasını yineledi.

MEHTERAN EŞLİĞİNDE SEVGİ YܜRܜYܜŞÜœ

Daha sonra dualar eşŸliğŸinde Cebeci Mahallesi Seçim İrtibat Bürosunun açılışŸını gerçekleşŸtiren Hasan Akpınar, Mehteran eşŸliğŸinde cebeci Mahallesinde sevgi yürüyüşŸü yaptı. YoğŸun yağŸmurun altında gerçekleşŸtirilen sevgi yürüyüşŸüne binlerce vatandaşŸ katıldı.

Tarih: 3- Mart 2009 Pazar    Hit: 1168

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol