17 Ocak 2021 Pazar   

SAĞLIKÇILAR ADINA TEŞEKKÜR BELGESİ

SAĞLIKÇILAR ADINA TEŞEKKÜR BELGESİ
 

Koronavirüs salgınına karşı canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarına ilk günden itibaren desteğini eksik etmeyen Türkiye Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği teşekkür belgesi ile onurlandırıldı.
Derneğin sağlık çalışanlarına destekleri nedeniyle İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından teşekkür belgesi verildi.
Fakülte Dekanı Prof. Dr. Tufan Tükek imzasıyla hazırlanan belgeyi Türkiye Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Refik Demirok aldı.
Türkiye Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nden yapılan açıklamada, “Bizi bu belgeye layık gören fakülte yönetimine en kalbi teşekkür ederiz. Türkiye Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği olarak daima sağlık çalışanlarının ve halkımızın yanındayız” ifadeleri kullanıldı.

DERNEĞİN DESTEKLERİ SÜRÜYOR
Koronavirüs salgınının Türkiye’de ilk çıktığı günlerden itibaren sağlık çalışanlarına çeşitli desteklerde bulunan Türkiye Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği, son olarak ise Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi'ne 200 adet tulum ve 1000 adet eldiven, Çapa Tıp Fakültesi'ne 1000 adet pil ve 500 adet önlük, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne 2000 adet eldiven ve 1000 adet cerrahi maske, Bayrampaşa Covid-19 Filyasyon merkezine ise 50 koli su yardımında bulundu.


Tarih: 24 Aralık 2020 Perşembe    Hit: 5212

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol