17 Ocak 2021 Pazar   

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TATLI JEST!

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TATLI JEST!
 

Koronavirüs salgınında özveriyle mücadele eden sağlık çalışanlarına tatlı jest. Bayrampaşa’nın inşat ve emlak sektöründeki en eski temsilcilerinden Eyüpoğulları İnşaat Şirketler Grubu tarafından Bayrampaşa Devlet Hastanesinde çalışan sağlık personeline tatlı ikram edildi.
Bayrampaşa’da faaliyet yürüten Eyüpoğulları İnşaat, salgın nedeniyle yoğun çalışma temposu içinde zor ve yorgun günler geçiren sağlık çalışanlarına ve hastanedeki hastalara tatlı ikramında bulunarak destek oldu.
Eyüpoğulları İnşaat Yönetim Kurulu üyeleri Enis Mustafa Eyüpoğulları, Bilal Melik Eyüpoğulları ve şirket personelinin getirdiği tatlılar, Bayrampaşa Devlet Hastanesi’nde çalışan personele ikram edildi.
Eyüpoğulları İnşaat Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Selami Eyüpoğulları, toplum sağlığı için gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarının daima yanlarında olduklarını belirterek, “Koronavirüs salgınında özveriyle çalışan ve zor günler geçiren sağlık çalışanları görevlerini fazlasıyla yerine getirmektedir. Bütün dünyayı etkisi altına alınan koronavirüs salgını ülkemizde de etkisini hissettiriyor. Küresel bir salgın olan bu hastalıkla mücadelede sağlık çalışanlarımız, kendi sağlıklarını görmezden gelerek, yorgun bedenlerine aldırış etmeden çalışıyorlar. Bizler de Eyüpoğulları Group olarak sosyal sorumluluk kapsamında sağlık çalışanlarımızın hem ağzını tatlandırmak, hem de çalışma motivasyonlarına bir nebze de olsa destek olmak için tatlı ikram ettik. Böylelikle sağlık çalışanlarımızın yanında olduğumuzu bir kez daha göstermiş olduk. Allah tüm sağlık çalışanlarımıza güç, kuvvet ve sağlık versin. Bayrampaşalı hemşehrilerimize de bu salgına karşı maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymasını rica ediyorum. Bizler önlemlerimizi alırsak bu salgını yok edebilir ve sağlık çalışanlarımızın yükünü azaltabiliriz" diye konuştu.
Bayrampaşa Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. S. Fikret Turan da Eyüpoğulları İnşaat'a yaptıkları jestten dolayı teşekkür ederken, sağlık çalışanların yükünün azaltması için tüm vatandaşların tedbirlere ve kuralları uymasını istedi.

Tarih: 29 Aralık 2020 Salı    Hit: 4481

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol