01 Mart 2021 Pazartesi   

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MORAL

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MORAL
 

Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ile birlikte Bayrampaşa İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yusuf Oğuz Canbulat ve İlçe Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Aydın Korkmaz’ı ziyaret ederek Covid-19 salgınına yönelik tedbirleri ve çalışmaları değerlendirdi. Kaymakam Şenel ve Başkan Aydıner daha sonra Cevatpaşa Aile Sağlığı Merkezinde aşı olan vatandaşlar sağlık çalışanlarını ziyaret ettiler. Şenel ve Aydıner, pandemi öneminin kahramanları sağlık çalışanlarını ziyaret ederek, verdikleri büyük mücadeleden dolayı teşekkürlerini sunarken, aşı olmak için sağlık ocaklarını gelen vatandaşlarla bir süre sohbet etti. 

ŞENEL VE AYDINER AŞI OLDU
Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, aşı sırasının gelmesiyle randevu alarak Covid-19 aşısını yaptırdı. Şenel yaptığı açıklamada, “Başta Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum” açıklamasını yaptı.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de aşı programı kapsamında sırasının gelmesiyle randevusunu alarak ikinci doz aşısını da yaptırdı. Başkan Aydıner açıklamasında, “Sağlık Bakanlığımızın sürdürdüğü başarılı süreçten dolayı başta kıymetli Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca ve tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

POLİS MERKEZİ ZİYARET EDİLDİ
Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel ve Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, daha sonra İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yusuf Oğuz Canbulat ve Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürü Hakan Demir ile birlikte Cevatpaşa Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ve faaliyete geçen Cevatpaşa Şehit Burak Bülbül Polis Merkezi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Şenel ve Aydıner daha sonra da Cevatpaşa Mahalle Muhtarı Halis Söyler’i ziyaret etti ve bir süre sohbet etti. 

Tarih: 15 Şubat 2021 Pazartesi    Hit: 3156

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol