28 Mayıs 2020 Perşembe   

PROF. DR. TÜKEK’E ZİYARET

PROF. DR. TÜKEK’E ZİYARET
 

Rumeli dernekleri, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı’na atanan Prof. Dr. Tufan Tükek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 
Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Kamuran Atakan, Rumeli Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Genel Başkanı Adnan Şahinler, Rumeli Baykan Stratejik Araşırmalar Merkezi Başkan Vekili Sheyl Çobanoğlu, Rumeli Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Bayrampaşa Şubesi Başkanı Metin Altıntaş, yönetim kurulu üyeleri Bayrampaşa Sağlık Grup Başkan Yardımcısı Dr. Aydın Korkmaz, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı’na atanan Prof. Dr. Tufan Tükek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Çapa Tıp Fakültesi doktorları da hazır bulundu.
Rumeli dernekleri, ziyarette, Dekan Prof. Dr. Tufan Tükek’in yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulunulurken, karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Tükek, Rumeli ve Balkanlar coğrafyasını oldukça önemsediğini kaydederek, derneklerin, gerek Türk ve Balkan tarihi ve kültürünü yaşatma, gerekse hem Türkiye hem de Balkanların gelecek vizyonuna önemli katkılar ortaya koyacak çalışmalar gerçekleştirdiğini ifada etti.
Rumeli derneklerinin temsilcileri de sıcak karşılaması ve ilgisiyle kendilerini mutlu eden Prof. Dr. Tufan Tükek’e teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.

Tarih: 28 Kasım 2019 Perşembe    Hit: 5312

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol