14 Nisan 2024 Pazar   

PAŞAVİZYON 15 YAŞINDA

PAŞAVİZYON 15 YAŞINDA
 

Yayın hayatına 1 Mart 2008 yılında "Dünyanın en iyi yerel gazetesi" sloganı ile başlayan Paşavizyon Gazetesi bugün 15. yılına ülkemizde yaşanan depremler nedeniyle buruk bir şekilde giriyor.
Paşavizyon Gazetesi olarak depremlerde hayatlarını kaybeden insanlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Yaralılarımıza ise acil şifalar temenni ediyoruz.Allah ülkemize bir daha böyle acılar yaşatmasın.
Tarafsız, ilkeli ve doğru haberlerle, okuyucularıyla her ay düzenli olarak buluşan Paşavizyon Gazetesi, yayın hayatına bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da belirlediği ilkeler doğrultusunda devam edecek. 
Mizanpajı, baskı kalitesi, her biri ulusal basın tecrübesine sahip olan yazar, editör ve muhabir kadrosuyla her geçen gün daha da büyüyen Paşavizyon Gazetesi, yine bölgenin en güçlü sesi olmaya devam edecek.
Paşavizyon Gazetesi olarak bünyemizde bulunan Dama Ajans firması ile ayrıca her türlü reklam, ilan, matbaa ve ajans hizmetleri de vermekteyiz.
İlk yayına başladığı günden itibaren Bayrampaşa, Sultangazi, Gaziosmanpaşa ve Eyüpsultan ilçeleri başta olmak üzere en güncel haberleri okuyucularıyla buluşturan gazetemiz, www.pasavizyon.com internet sitesiyle de günün 24 saati okuyucularına bilgi aktarmayı sürdürüyor.
Aynı zamanda sosyal medyadaki Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımızdan da haber akışı sağlamaktayız.
Paşavizyon Gazetesi olarak tek hedefimiz, 14 yıldır olduğu gibi, ilkeli, tarafsız ve dürüst haberciliğimizden ödün vermeden daha uzun yıllar yolumuza devam etmektir.
Yürüdüğümüz zorlu, emek dolu bu yolda; sizlere en doğru, kaliteli, haber ve çalışmaları sunmaya devam edeceğiz. Bizlere inancıyla destek ve katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz. 
Bizi izlemeye devam ediniz.
Sizlerle birlikte nice yıllara…

İletişim Bilgilerimiz
Telefon numaramız: 
0212 567 11 21
Mail adresimiz: mail@pasavizyon.com
İnternet sitemiz: www.pasavizyon.com
Facebook adresimiz: pasavizyon gazetesi
Twitter adresimiz: Pasavizyon_
Instagram adresimiz: Pasavizyon

 

 

Tarih: 01 Mart 2023 Çarşamba    Hit: 1395

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol