20 Ekim 2020 Salı   

ÖZEL RAMİ HASTANESİ BASINI AĞIRLADI

ÖZEL RAMİ HASTANESİ BASINI AĞIRLADI
 

Yakın zamanda hizmete açılacak olan Eyüpsultan’a bağlı Rami Cuma Mahallesi Talimhane Caddesi üzerine kurulan Özel Rami Hastanesi, özel ve resmi kurumlara tanıtımlarını sürdürüyor.
Koronavirüs salgını nedeniyle gruplar halinde misafirlerini ağırlayan hastane yönetimi, bugünkü kahvaltılı toplantısında ise yerel basının temsilcilerini konuk etti.
Özel Rami Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Çolak, Başhekim Dr. Aytekin Parmak, Hastane Müdürü Halim Sert, İşletme Müdürü Necmiye İşlek, Kurumsal Pazarlama Müdürü Dilek Temiz, Başhemşire ve Hasta Hizmetleri Müdürü Özlem Demirci önce sinevizyon eşliğinde yerel basına, hastanenin kurulma sürecinden altyapısına, teknolojik donanımından hangi hizmetlerin verildiğine dair birçok konuda bilgiler verdi.

ÇOLAK: TİCARETHANE DEĞİL ŞİFAHANE
Bayrampaşa’da uzun yıllardır inşaat sektöründen tanınan Özel Rami Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Çolak yaptığı konuşmada uzun bir çalışmanın eseri olarak hastaneyi yakında hizmete açacaklarını belirterek, “Düzenlemiş olduğumuz tanıtım ve tanışma toplantısına iştirak eden tüm yerel basın temsilcilerime kahvaltımıza katıldıkları için teşekkür ediyorum. Bu toplantıda ki amacımız basınımızın siz değerli temsilcileriyle bir araya gelerek istişarelerde bulunmaktır. Tabi ki iş dünyasından biri olarak hastanemizi kurarken buraya belli bir yatırım yaptık. Ancak hastanemizi kurarken burayı bir ticarethane olarak değil hastane olduğu için şifahane olarak görüyoruz. Hastanemizin bölgemizde büyük bir eksikliği gidereceğini düşünüyorum. Şunu da belirtmek istiyorum ki hastanemizde sadece parası olana değil imkanı olmayana da hizmet vereceğiz. Günlük hasta kontenjanımızın belli bir oranını maddi imkanı olmayan hastalara ayıracağız. Bizim işimiz sağlık ama hastaneye bir ticarethane gözüyle bakmayacağız. İnsanların şifa bulması ve duası bizler için önemli. Politikamız; hasta ve çalışanların memnuniyetini en üst seviyede tutmak, eldeki imkânlar ile etkin teşhis ve tedavi uygulamak, ekip ruhu ile hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmek. Hastanemizin hekim kadrosunu sıkı bir titizlik ile oluşturduk. Alanında uzman hekimleri ailemize dahil ettik. Biz insanların sağlıklarını güvence altına almayı misyon edinmiş bir kuruluş olarak, gücümüzü ve tecrübemizi hemşehrilerimiz için kullanmanın gururunu duyuyoruz” ifadelerini kullandı. 

PARMAK: REKABET DEĞİL HİZMET
Özel Rami Hastanesi Başhekimi Dr. Aytekin Parmak ise Türkiye ve dünyanın koronavirüs salgını ile uğraştığı günlerde bir sağlık kuruluşu açacak olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını söyledi. Hem ekonomik hem de doğal afetler konusunda zor zamanlar yaşadığımızı belirten Dr. Aytekin Parmak, “Bu zor dönemde iyi bir yatırım yaparak hastanemizi kurduk. Tabi zor zamanlarda zor işler başarırsanız, başarınızın kıymeti de farklı olur. Çevrenizde bir hastane olduğunu bilmek kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar, hayata daha iyi bakarsınız. Bizim amacımız diğer hastanelerle bir ekonomik rekabet oluşturmak değil, bölge vatandaşlarımıza hizmet etmektir. İyi bir yönetimimiz, iyi bir yönetim anlayışımız, iyi bir personelimiz, geçmişe dayalı tecrübemiz var. Bunları yan yan koyunca müthiş bir hizmet çıkacağına inanıyorum. Bir hasta, hastaneye girdiğinden çıktığı ana kadar en iyi hizmeti nasıl alır onu düşünerek adımlarımızı attık. Pandemi döneminde olduğumuz için vatandaşların sağlık hizmeti alırken zaten temiz olan hastanemizi sürekli olarak tüm bölümleriyle birlikte steril halde tutuyoruz. Ekibimiz hekimlik boyutunda çok güçlü. Zaman içerisinde ekibimiz daha da güçlenecek. Eyüpsultan, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa ve civar ilçelerden gelecek misafirlerimiz Özel Rami Hastanesi’nden en iyi sağlık hizmetini alacaklar” şeklinde konuştu.

Tarih: 12 Ağustos 2020 Çarşamba    Hit: 8215

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol