01 Aralık 2020 Salı   

OTOGARDA YOĞUNLUK VE ÖNLEM

OTOGARDA YOĞUNLUK VE ÖNLEM
 


Otogarda yoğunluk ve önlem


Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi 15 Temmuz Demokrasi Otogarı yoğun günler geçirmeye başlarken, polis ekipleri de önlemlerini arttırdı. 
İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı tedbirleri kapsamında ek önlemler aldı. Ekipler, bayram tatili öncesi yoğunluk yaşanması muhtemel otogarlarda vatandaşlara sosyal mesafe ve maske uyarısı yaparken öte yandan yaşanabilecek olası hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarına karşı bilgilendirme yaptı. 
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kurban Bayramı öncesinde aldığı tedbirleri sıklaştırdı. Toplum Destekli Polisler ve Yunus Polisleri, Bayrampaşa'daki 15 Temmuz Demokrasi Otogarı ile Üsküdar Harem Otogarı'nda vatandaşları sosyal mesafe kuralına uymaları ve maske takmaları konusunda uyardı. Ayrıca asayiş ekipleri de şüpheli buldukları vatandaşlara kimlik kontrolü yaptı. Öte yandan polis ekipleri, yolculuk yapacak vatandaşlara broşürler dağıtarak boş kalan evlerinde hırsızlık olaylarının yaşanmaması için almaları gereken önlemleri anlattı ve cep telefonu hırsızlıkların ile dolandırıcılık olaylarına karşı bilgilendirme yaptı. 
15 Temmuz Demokrasi Otogarı eski bayramlarda olduğu kadar yoğun olmasa da geçtiğimiz aylara göre yoğun günleri yaşıyor. Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğü ekipleri de otogarda tedbirlerini arttırırken, hem vatandaşları koronavirüse karşı  tedbirlere dikkat etmeleri konusunda uyarıyor hem de asayişi sağlıyor.
Vatandaşlar, yapılan bu bilgilendirmelerden memnun kaldıklarını ifade ettiler.  

Tarih: 29 Temmuz 2020 Çarşamba    Hit: 10324

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol