14 Haziran 2024 Cuma   

MUHTEŞEM TÜRKİYE İÇİN MİLLET PARTİSİ

MUHTEŞEM TÜRKİYE İÇİN MİLLET PARTİSİ
 

Millet Partisi Kırklareli Milletvekili Adayı Gazeteci ve Yazar Mehmet Ceylan, yaptığı basın açıklamasında, “Seçime giderken mevcut iktidar ve iktidar adayları balık tutmasını öğretmek yerine balık ikram ediyor balık yemesini vaat ediyorlar. Sadaka ekonomisi vaat ediyor. Oysa Millet Partisi; her zaman zaman her yede herkes için adalet vaat ediyor” dedi.
“Zaten bir ülkenin yönetiminde denir ya “Ömer Adaleti” her konuda Adalet’i sağlarsanız, Hukuk Devleri olursanız, Kerim Devlet olursanız ayrıca bir şeyler vermenize gerek kalmaz” diyen Mehmet Ceylan açıklamasına şöyle devam etti: 
 “Her parti kendi politikaları içinde hayatını devam ettiriyor, kendi politikası içinde propagandasını yapıyor. Baktığınız zaman iktidar ve iktidar adayları partiler hep bir şeyler verme peşindeler. Halbuki, Millet Partisi vermekten ziyade Adalet diyor, Hukuk Devleti diyor, Kerim Devlet diyor, Bilge Devlet diyor, Bilim Toplumu diyor, İslam Rönesansı diyor, bir sistem ortaya koyuyor. Yeniden Milli Mücadele Hareketiyle ortaya koyduğu “Milli Devlet” sisteminin temellerini belirliyor.
Bundan önceleri böyleydi gene böyle devam edecek gibi. Bakıyoruz; emekliye, yetime, yoksula hatta esnafa, çiftçiye sadaka ekonomisi uygulanıyor, yapılan vaatler gene sadaka verircesine yapılıyor. 
Balık tutmayı vadetmek yerine balık yeme, balık ikram etme vaatleri yapılıyor. Bu toplum bir dönemler ihtiyaç sahipleri için oluşturulan sadaka taşlarında, ihtiyaç sahibi ihtiyacı kadarını alır çok zaman o sadaka taşında toplanan paralar hazineye devredilirdi, gelen hepsini alıyım demezdi. Toplum öyle alıştırıldı ki veya o kadar ihtiyaç sahibi haline getirildi ki, bir fazla yardım nereden alırımın veya devlet bir fazla vermesinin peşine düştü.
İşte Millet Partisi’nin farkı burada başlıyor. Millet Partisi; Yeniden Milli Mücadele Hareketi ile başlayan süreçte, toplumun problemleri ve problemlerine çözüm üretme projelerini ortaya koymuş köklü bir partidir. Millet Partisi’nin projeleri “Milli Devlet’tir, Milli Ekonomi’dir, Milli Eğitim’dir.  Millet Partisi’nin projeleri sadece Türkiye’yi değil, Türk dünyasını, İslam Dünyasını ve tüm İnsanlığa medeniyet çağını müjdeleyen, insanı onuruyla yaşamasını sağlayan, bu günkü emperyalist sistemin köleleştirdiği insanlığı kurtaracak Barış Medeniyetini müjdeleyen projelerdir.

MUHTEŞEM TÜRKİYE PROJEMİZ  
Millet Partisi’nin, “İnsan Hak ve Hürriyetlerine dayalı Hukuk Devleti, Milli iradenin önündeki engellerin kalktığı Demokrasi, Din düşmanlığı gibi, din istismarının da kalktığı Laiklik, Fakirlik ve çaresizliğin tarihe gömüldüğü, herkesin sosyal adalet şemsiyesine alındığı Kerim Devlet, Bilim, hikmet ve erdemle donatılan, sorun üretmeyen, çözüm üreten Bilge Devlet ve Bilim Toplumu, büyüyen, gelişen, zengin, mutlu, muktedir ve insanlığın yeni barış medeniyeti İslam Rönesansı maddelerinden oluşan MUHTEŞEM TÜRKİYE Projesi farklı tarafıdır.
Millet Partisi sosyal devlet kandırmacasıyla, kime ne kadar yardım yapmayı değil; Her zaman  her yerde herkes için adalet vaat ediyor. 
Millet Partisi sözde değil, torunları için ocakta taş kaynatan yaşlı kadına suç benim diye sırtında erzak taşıyan, sırtındaki kıyafetin hesabını soran askere hesabını verdikten sonra konuşma izni verilen ‘Ömer Adaleti’ni, Müslüman bir ülkede gayrimüslim olan Rum Mimara karşı dava kaybeden Fatihj Adaleti’ni vaat ediyor.
Dün Kıbrıs, Kudüs, Türkistan diyordu bugünde diyor, Ne Amerika ne Rusya bağımsız Türkiye diyordu,  bugün de diyor, Emperyalizmin beyni Siyonizm diyordu bugün de diyor, 21 Asrı Türk asrı olacak diyordu bugün de diyor.Millet Partisi, emperyalist sistemlerin insanlık karşısında kurduğu kölelik düzenini yerle yeksan edecek projeleri olduğu için, ekonomik rantları elinden alınıp, köleleştirdikleri insanlık medeniyete kavuşacağı için, barış medeniyetini getireceği için her daim önüne engeller konulmuş, ambargolar konulmuştur. Beynelmilel sermayenin desteklediği, emperyalist güçlerin elinde olan iletişim araçları dün olduğu gibi bu günde ambargo koymaya devam etmektedir.
İşte; İnsanlık için Millet Partisi, az fakat fedakar, Bilge Lider Aykut Edibali’nin tedrisatından geçmiş, onun inandığı Millet davasına inanmış bir insan topluluğunun dar, kıt fakat bereketli katkılarının yürüttüğü dava olduğu için Millet Partisi, barış medeniyeti için, Muhteşem Türkiye projesi için Millet Partisi.
“Barajı aşamaz, iktidar olamaz” diye korkmadan çekinmeden vereceğin her oy Barış Medeniyeti için, Muhteşem Türkiye için bir tuğla bir harç olacaktır.  
Millet Partisi, Milletvekili adayı olarak tüm okuyucularıma, dostlarıma en derin sevgi, saygı ve selamlarımı iletiyorum.  

MİLLET PARTİSİ İKTİDARINDA
Kutuplaşmaya ve ayırımcılığa son vereceğiz. Halkımızı birleştireceğiz, barıştıracağız.
Gençlerimiz geleceğimizdir. Gençlerimizin gelecek endişesi son bulacak, hayalleri çalınmayacak. Öz vatanımızda hak ettikleri imkânlara kavuşacaklar. Beyin göçü duracak.
Tarım ve hayvancılık, yerli üretim, bilimsel ve teknolojik çalışmalar desteklenecek, ödüllendirilecek. İşsizlik, fakirlik sona erecek.
Soygun, vurgun, torpil, israf ve savurganlık bitecek.
Adaletsizlikler bitecek, herkes aynı mahkemelerde yargılanacak.
Siyasi partilere yapılan hazine yardımı ve milletvekili dokunulmazlığı kaldırılacak.
Çalışanlar hak ettiği ücreti tam olarak alacak. Enflasyon ve zamlar bitecek.
Koruyucu hekimliğe önem verilecek. Sağlık hizmetlerinde ve ödemelerinde hiçbir sınırlama olmayacak.
Uyuşturucu ve kötü alışkanlıklarla etkin mücadele edilecek.
Kentsel dönüşüm hızlanacak. İmar planlamaları, inşaat ruhsat ve denetimlerinde suiistimale asla izin verilmeyecek.
 Depremlerin felakete dönüşmesi önlenecek.
 Yabancıya toprak satışı yasaklanacak.
Konut ve kira artışlarındaki fırsatçılık engellenecek.
Terör son bulacak. Herkesin can ve mal güvenliği olacak.
Devlet politikaları istihdam planlamaları uzun yıllara göre yapılacak.
Aile kurumu korunacak, RTÜK'ün görevini tam olarak yapması sağlanacak.
 Düzensiz göç durdurulacak, mülteci sorunu çözülecek.
Eğitim gerçek anlamda milli olacak.
Sosyal yardıma muhtaç olanlar azaltılacak, herkes yeterli gelire sahip olacak.
Türkiye yabancı aklıyla değil, Türk aklı ve zekâsıyla Gazi Meclis tarafından yönetilecek.
"Türkiye'nin çözülemeyecek sorunu yoktur. Bütün sorunların çözümü için, dürüst, samimi ve çalışkan olmak yeter.

Tarih: 02 Mayıs 2023 Salı    Hit: 1391

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol