15 Eylül 2019 Pazar   

MİNİK SATRANÇÇILAR YARIŞTI

MİNİK SATRANÇÇILAR YARIŞTI
 

Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen Geleneksel 20. Ahmet Demir Anı Satranç Turnuvası’nda dereceye girenler  ödüllendirildi.
Dernek merkezinde Başkan Muhammed Sancaktar ve yönetim kurulunun ev sahipliğinde düzenlenen ödül törenine CHP Bursa Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Özkan, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Muradiye Şit, CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı İbrahim Kahraman, CHP Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Remzi Albayrak, merhum Ahmet Demir’in ailesi ve yarışmacıların aileleri katıldı. . Turnuva Mini Minikler-Minikler-Küçükler-Yıldızlar olmak üzere 4 kategoride yapılırken, Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Turnuvaya 40 simultane olmak üzere toplam 185 sporcu katılım sağladı. Bu büyük turnuvaya katılan sporcularımıza ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi. 
Turnuva organizasyonu içerisinde Derneğimizin Satranç Antrenörü Eyüp Balata 40 öğrencisine karşı Simültane gösterisi ile turnuvaya renk kattı.


Tarih: 29 Mayıs 2019 Çarşamba    Hit: 1276

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol