20 Mart 2023 Pazartesi   

MİLLET BAHÇESİ İNŞASI SÜRÜYOR

MİLLET BAHÇESİ İNŞASI SÜRÜYOR
 

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, 45 bin metrekarelik alanda yapımı hızla devam eden Millet Bahçesi projesinin inşaatında incelemelerde bulundu. Otopark bölümü tamamlanan projeyle ilgili mühendislerden bilgi alan Başkan Aydıner, “Betona değil, yeşile yatırım yapıyoruz. Söz verdiğimiz gibi toplam 15 fonksiyonlu Millet Bahçemizi hızla tamamlıyoruz” dedi.

TOPLAM 15 FONKSİYONLU
Kartaltepe Mahallesi’ndeki eski Pancar Motor Fabrikası alanında yapımı devam eden, toplam 45 bin metrekarelik Millet Bahçesi’nde; zemin altı otopark, tematik bahçeler, çocuk oyun, etkinlik ve pilates alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, koşu parkuru, müze ve kütüphane, biyolojik gölet, kuru havuz, çim amfiler, millet kıraathanesi ve gül bahçesi yer alıyor. Otopark bölümü tamamlanan projenin 2024 yerel seçimlerinden önce tamamlanması hedefleniyor. 

AYDINER: USTALIK ESERİMİZ
Bugüne kadar dinamik bir ruhla proje üstüne proje geliştirdiklerini belirten Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Betona değil, yeşile yatırım yapıyoruz. Söz verdiğimiz gibi toplam 15 fonksiyonlu Millet Bahçemizi tamamlıyoruz. Bu projemiz için ‘ustalık eserimiz’ diyebiliriz. Bayrampaşa’ya renk, Bayrampaşa’ya nefes olacak Millet Bahçemiz için çalışmalara devam ediyoruz. Projemiz tamamlandığında vatandaşlarımızın yaşamına büyük renk katacak, gelecek kuşaklara çok güzel bir miras olarak kalacak ve ilçemiz Bayrampaşa da millet bahçesiyle anılacak” diye konuştu.

Tarih: 08 Mart 2023 Çarşamba    Hit: 1158

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol