09 Ağustos 2022 Salı   

KIZILAY YİNE GÖNÜLLERE DOKUNDU

KIZILAY YİNE GÖNÜLLERE DOKUNDU
 

Türk Kızılayı Bayrampaşa Şubesi Başkanı Erkan Bayraktar ve yönetimi ile Gençlik ve Kadın Kolları yönetimi ve gönüllüler, Kurban Bayramı münasebetiyle esnaf ve vatandaşlar ile çocuklara ikramlarda bulundu. Bayramlarını kutlayıp sevinçlerine ortak oldular.
Genç Kızılay ve Kadın Kızılay ekipleri, bayram öncesi yaşlıları ziyaret edip, çocuklara da bayramlıklarını giydirdiler ve Kurban Bayramı öncesi yüzlerde tebessüm olmaya devam ettiler.

AYDINER VE KUMBASAR’DAN BAĞIŞ
Kurban Bağışı kampanyası çalışması kapsamında Bayrampaşa’da halka bilgilendirme broşürleri dağıtılırken, daha sonra Kızılay’a bağışlanan kurbanlıkların payları ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ve belediye başkan yardımcısı Ahmet Kumbasar her yıl olduğu gibi bu yıl da kurban bağışlarını Türk Kızılay Bayrampaşa Şubesi üzerinden gerçekleştirdi. Türk Kızılay Bayrampaşa Şubesi’nden yapılan açıklamada, “Belediye Başkanımız Sayın Atila Aydıner, her yıl olduğu gibi bu yılda kurban bağışını Türk Kızılay’a yapmıştır. Kızılay ailesi olarak başkanımıza teşekkür ederiz. Her yıl olduğu gibi bu yılda kurban bağışını Türk Kızılay'a yaparak mazlumlara umut olan Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcımız Ahmet Kumbasar'a teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı.

KAN BAĞIŞI KAMPANYASI
Genç Kızılay Bayrampaşa Şubesi son olarak da Kocatepe Metro Çıkışı'nda kurulan Türk Kızılayı Kan Bağışı çadırına destekte bulunarak kan bağışında bulunmak isteyen vatandaşlara yardımcı oldu. Genç Kızılay görevlileri Bayrampaşa Merkez Hoca Hayri Efendi Camii önünde kurulan Kızılay kan bağışı çadırında kan bağışında bulunmak isteyen vatandaşlara da yardımcı oldu.

15 TEMMUZ’DA GÖREV YAPTILAR
15 Temmuz hain darbe girişiminin 6. yıl dönümünde Türk Kızılay İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu anma programına Bayrampaşa Şube Başkanı Erkan Bayraktar, yönetim kurulu üyeleri, Genç Kızılay ve Kadın Kızılay gönüllüleriyle beraber katılım sağladılar.
Kızılay Bayrampaşa Şubesi son olarak da Bayrampaşa’da düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Programına katılım sağladı ve vatandaşlara ikramlarda bulundu.

Tarih: 16 Temmuz 2022 Cumartesi    Hit: 5027

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol