13 Haziran 2021 Pazar   

KARATEDE GOP FARKI

KARATEDE GOP FARKI
 

30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında düzenlenen Türkiye Kulüpler Karate Şampiyonası'nı genel klasmanda 3'üncü sırada tamamlamayı başaran Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü, 1 altın, 1 gümüş ve 4 bronz madalya ile en fazla kürsü gören takım oldu.
Normalleşme döneminin ardından düzenlenen ikinci karate müsabakası olan Türkiye Kulüpler Karate Şampiyonası, Sakarya'nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Fiziksel temas gerektirmeyen kata dalında düzenlenen turnuvaya 50 ilden 711 bayan, 1033 erkek sporcu katıldı. 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında organize edilen şampiyonada minik, yıldız, ümit, genç, 21 yaş altı ve büyükler kategorilerinde madalya dağıtıldı.

BÜYÜK BAYANLAR TAKIM KATA'DA GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ ŞAMPİYON
Şampiyonayı genel klasmanda 3'üncü sırada tamamlayan Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 1 altın, 1 gümüş ve 4 bronz madalya ile kürsüye en fazla çıkan ekip olmayı başardı. Büyük Bayanlar Takım Kata dalı finalinde Sofuoğlu Karate Spor Kulübü'nü 24,82 puana karşılık 25,80 puan ile geçen Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü altın madalyanın sahibi oldu.
Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü Yıldız Bayanlar Takım Kata'da 2'nci olarak gümüş madalyanın sahibi olurken, Minik Bayanlar Takım Kata, Ümit-Genç Bayanlar Takım Kata, Ümit-Genç Erkek Takım Kata ve Büyük Erkekler Takım Kata dallarında 3'üncü olarak kürsüde yer aldı.

BABA-OĞUL YÜZME YARIŞI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
Gaziosmanpaşa Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında baba-oğul yüzme yarışı düzenledi. Baba ve oğulların havuzda kıyasıya yarışı renkli görüntülere sahne oldu.
"Yüzme bilmeyen kalmasın" sloganıyla çocukları bir buçuk ay boyunca okul bahçelerinde kurduğu açık havuzlarla buluşturan Gaziosmanpaşa Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeni ile yüzme yarışı düzenledi. 7-14 yaş arasındaki çocuklar, kurulan portatif yüzme havuzunda babalarıyla birlikte şampiyonluk için kıyasıya bir mücadele verdi. Yarışmada dereceye giren çocuklara saat hediye edildi. Renkli görüntülere sahne olan yarışma drone ile havadan da görüntülendi.

Tarih: 01 Eylül 2020 Salı    Hit: 5342

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol