05 Aralık 2020 Cumartesi   

GÜNEŞ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

GÜNEŞ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
 

Bayrampaşa’nın sevilen iş adamlarından Hüsnü Güneş’in oğlu olan, Güneş İnşaat’ın yöneticilerinden ve AK Parti Bayrampaşa Belediyesi eski Meclis Üyesi Orhan Güneş ile eşi Tülay Güneş’in kızı Betül Güneş, hayatını Güre ailesinin oğlu Mustafa Eren Güre ile birleştirdi.
Eyüp Belediyesi Nikah Salonu ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve koronavirüs tedbirleri çerçevesinde üst düzey önlemlerin alındığı nikah törenine, Eyüp Belediye Başkanı Yardımcısı Muhammet Çakır, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tüfekçi ve Can Gökhan Balekoğlu, Güneş İnşaat’ın kurucusu, Bayrampaşalı iş adamı Hüsnü Güneş, Bayrampaşa Yeşilay Başkanı Aynur Tatlı, Bayrampaşa Sağlık Hizmetleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Zeki Sağın, AK Parti Bayrampaşa teşkilatı yöneticileri, iş, siyaset, spor dünyasından bir çok davetli ile genç çiftin aile ve akrabaları katıldı.
Betül ve Mustafa Eren’in nikahını, Eyüp Belediye Başkan Yardımcısı Muhammet Çakır kıyarken, nikah şahitliklerini ise Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tüfekçi, Can Gökhan Balekoğlu ile Aysel Güneş ve Oğuzhan Usta yaptı.
Kıyılan nikahın ardından evlilik cüzdanını Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tüfekçi genç çifte takdim etti ve ömür boyu mutluluklar diledi.  

ORHAN GÜNEŞ’TEN TEŞEKKÜR
Orhan Güneş, kızının nikah törenlerine katılan herkese teşekkür ederek, “Bu mutlu günümüzde yoğun programları arasında nikahımıza katılan başta Eyüp Belediye Başkanı Yardımcısı Muhammet Çakır, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tüfekçi ve Can Gökhan Balekoğlu olmak üzere herkese teşekkür ederim. Koronavirüs pandemisi nedeniyle yanımızda olamayan ancak gerek telefon gerekse diğer iletişim yollarıyla bizleri arayarak gönüllerinin bizimle birlikte olduğunu belirten herkese teşekkür ederim. Herkese sağlıklı ve mutlu günler dilerim” ifadelerini kullandı.

Tarih: 09 Kasım 2020 Pazartesi    Hit: 5579

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol