21 Mayıs 2024 Salı   

GELENEKSEL GELİN HAMAMI

GELENEKSEL GELİN HAMAMI
 

HABER MERKEZİ

• Geleneksel ve modern çizgileri harmanlayan Wish More Hotel İstanbul, gelinler için düğün öncesi hem rahatlayacakları hem de eğlenecekleri eşsiz bir deneyim sunuyor. İstanbul’un merkezi semtlerinden biri olan Bayrampaşa’da yer alan otel, yeni bir hayata adım atılan günün öncesinde geline özel kese ve köpük masajı; eğlenceyi zirveye taşıyan müzik yayını ile bu geleneksel ritüeli bir şölene dönüştürüyor.
Gelin Hamamı’nda yalnızca gelin adayları değil, misafirleri de özel jestlerden yararlanıyor. Konuklar, alanında uzman yabancı masaj terapistleri tarafından aromatik yağlarla uygulanan el ve ayak masajıyla rahatlayıp dinleniyor ve ardından doya doya eğlencenin tadını çıkarıyor.

HAMAMDA LEZZET ŞÖLENİ
Türk ve dünya mutfaklarının gözde lezzetlerini yaratıcı dokunuşlarla yeniden yorumlayan Wish More Hotel İstanbul’un şefleri, özel reçetelerini Gelin Hamamı’nda bir ziyafete dönüştürüyor. Şeflerin imzasıyla soğuk mezelerden sıcak kanepelere, sınırsız meşrubat ve meyve tabağından tatlı alternatiflerine kadar birçok lezzet yer alıyor. Aynı zamanda yemek menüsüne çay-kahve ikramı ve soft içecekler de eşlik ediyor. 

Tarih: 16 Mayıs 2023 Salı    Hit: 2323

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol