23 Eylül 2023 Cumartesi   

GELECEK’E YENİ ÜYELER GELDİ

GELECEK’E YENİ ÜYELER GELDİ
 

Gelecek Partisi'ne Sultangazi'de katılımlar sürüyor. Türkiye'nin dört bir yanında üye katılımları ile büyümeye devam eden Gelecek Partisi'nde Sultangazi'de de düzenlenen katılım töreni ile bin yeni üyenin daha rozetleri takıldı. Törene Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin ve Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan ve Gelecek Partisi kurucusu Hacı Mehmet Karataş da katıldı.

DAVUTOĞLU: PARTİMİZİN GÜCÜ ARTIYOR
Törende konuşan Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, "Bu coşkuyu bize yaşattınız, Allah sizden razı olsun. Gücümüz, enerjimiz sizsiniz. Yolumuz, yoldaşımız sizsiniz. Allah yolumuzu açık eylesin. Bizi sizlere, sizleri millete mahcup eylemesin. İnşallah ilk seçimde en güçlü şekilde Gelecek kadrolarının iktidara gelmesiyle, bizleri milletin huzurunda sözünü yerine getirenlerden eylesin. Katılım sağlayan arkadaşlarımıza hayırlı olsun diyorum. Hoşgeldiniz, safa getirdiniz" ifadelerini kullandı.

ŞAHİN: HER ZAMAN SAHADAYIZ
İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin ise partinin her geçen gün üye sayısıyla büyümeye devam ettiğini belirterek, "Her zaman sahadayız ve gece gündüz demeden yorulmadan partimizi daha güçlü hale getirmek için çalışıyoruz. Yeni üye olan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Ülkemizin daha iyi bir geleceği olmasını istiyorsak herkesi partimize davet ediyorum." diye konuştu.    

ALTAN: AYNI YOLDA BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ
Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan ise program sonunda yaptığı açıklama da, "İlçe başkanlığı olarak çalışmalarımızın karşılığını görmekten mutluluk duyuyoruz. Partimize katılan arkadaşımızla bundan sonra aynı yolda birlikte yürüyeceğiz. Partimize vatandaşımızın ilgisinin her geçen gün artması bizleri oldukça mutlu ediyor. Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun gösterdiği hedef için ilçemizde tüm partililer olarak el birliğiyle ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız." şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından törende sembolik olarak 10 kişiye rozetleri Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tarafından takdim edildi.

Tarih: 15 Eylül 2022 Perşembe    Hit: 1527

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol