28 Ekim 2020 Çarşamba   

EYÜP BEYAZ MASA, 24 SAAT GÖREVDE

EYÜP BEYAZ MASA, 24 SAAT GÖREVDE
 

Eyüp Belediyesi Beyaz Masa birimi yeniden yapılandırıldı. Beyaz Masa’da görevli personel sayısı artırılarak gece gündüz vardiyalı hizmet başladı.

Eyüp Belediyesi Beyaz Masa Birimi, her sabah 08:30’dan akşam 17.00’ye kadar 21 personelle hizmet veriyor. Akşam 17.00-22.00 arası nöbetçi ekipler görev başına geçiyor. Gece 22.00’den sabah 08.30’a kadar ise görevli Beyaz Masa elemanı gelen sorunları, istekleri not alıyor. Ertesi gün sorunlar, raporlar halinde ilgili birimlere ve Başkanlığa iletiliyor.  

Arapça tercüman görevlendirildi

Telsiz sistemiyle gelen sorunlardan tüm Belediye birimlerinin bilgi alması ve çözümler üretmesi için çalışmalar yapılan Beyaz Masa biriminde, Suriyeli mülteciler için Arapça bilen tercüman da görevlendirildi.

Beyaz Masa ayrıca belediyenin Sosyal İşler Müdürlüğü’ne iletilmek üzere, erzak, kömür, yardım vb. isteklerini de topluyor. İlçe genelinde çok sık anketler yapan ve Eyüplülerin sorunlarına anlık çözümler getirmek için çağdaş teknolojik imkanları kullanan Beyaz Masa birimi, Belediyenin sosyal medya, halkla ilişkiler ekipleriyle de işbirliği halinde çalışıyor.

 

Tarih: 30 Eylül 2014 Salı    Hit: 2109

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol