05 Ağustos 2020 Çarşamba   

Adem DİŞÇİ / Bilişim ve Yazılım Uzmanı - Oyuncu / Teknoloji ve Sanat

DİJİTAL BAYRAMPAŞA

 

MERHABA Sevgili Paşavizyon Okurları ;
Bu yazımda sizlere bir hayalimden ve üzerine uzun yıllardır düşündüğüm bir projeden bahsedeceğim.. ‘’Dijital Bayrampaşa ‘’
Bilgisayar Yazılım Uzmanı ve Proje Araştırma Geliştirme Uzmanı olarak Bayrampaşa’mızı ‘’Dijital Çağa Ayak uydurmak ve entegre etmek için harekete geçtim. İlk öncelikle Bayrampaşa Televizyonunu kurarak semtimize bir değer kazandırdık. Bayrampaşa’nın ilk ve tek yerel televizyon kanalı olan BTV Bayrampaşa Televizyonu kısa bir sürede yüzbinlerce Bayrampaşalıya ve Türkiye’nin her yerine ulaşarak semtimizi en iyi şekilde temsil etmektedir. Dijitalleşme anlamında devam ettiğimiz yolda Bayrampaşa’mıza gençlerimizin ve önemli değerlerimizin program yapabilmesine olanak sağlayan ‘’Paşa Fm’’ projemizi hayata geçirdik ve ‘’Dinle Paşam’’ sloganıyla yola çıktık.. Bu konuda devam eden projelerimiz çok başarılı bir şekilde ilerlemektedir.
 Şimdi önümüzde tam 3 adet daha proje bulunmakta ve dijitalleşme adına ciddi ses getirecek şekilde çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Tabi ki yaptığımız her projenin önce patentini alıyor daha sonra siz değerli Bayrampaşalıların huzuruna kullanımına sunuyoruz. Gelecekteki 3 projemizde Bayrampaşalı Esnaflarımızın ve İş adamlarımızın satışlarını arttırmalarında ve tüm Dünyada Bayrampaşa’mızı bir tık öteye taşımada büyük bir yenilik olacak ve tüm Türkiye ‘’Dijital Bayrampaşa’’ sloganıyla bizi örnek alacaktır.
Bu yola beraber çıktığım ortağım İlyas Çağlayan ve yaklaşık 20 kişilik konusunda uzman genç arkadaşımızla hızla yolumuza devam ediyoruz. Bayrampaşalı yetenekli genç arkadaşlarımızdan bizimle iletişime geçerek aramıza katılmasını istiyoruz. Yazılım ve Proje konusunda yetenekli olan Bayrampaşalı Gençler ile birlikte Bayrampaşa’mızı dijital anlamda geliştirecek ve tüm Dünya’ya Bayrampaşalıların neler yapabildiğini göstermek istiyoruz. 
Gelecekteki projelerimizi tabi ki açıklayamıyoruz fakat kısa bir süre sonra hepinizin beğenisine sunacağız. Bayrampaşa’da bir çok yetenekli genç bulunmakta ve bu arkadaşlarımızı tespit edip hep birlikte bir güç oluşturup Bayrampaşa’nın marka değerini yükselterek semtimize olan sorumluluğumuzu yerine getirmek zorundayız.. 
Bayrampaşalı tüm gençlere çağrımdır. Yazılım, Kodlama, Robotik Kodlama, Grafik Tasarım, Yazılım mühendisi ve Proje Geliştirme ve Araştırma konusunda kendine güvenen genç arkadaşlarımızın bize ulaşmasını istiyoruz. Eğer kendinize güveniyor ve bende Bayrampaşa’mız için bir şey yapmak bir destekte bulunmak istiyorsanız bize 0538-388-59-71 numaralı telefondan veya ademdisci@dica.com.tr adresine mail atarak ulaşabilirsiniz. Gelin ‘’DİJİTAL BAYRAMPAŞA’’ projesinde yer alın ve gurur duyacağınız ömür boyu adınızın anılacağı bir projede yer alın. Ben semtimzide bu konuda çok yetenekli arkadaşımız olduğunu ve buna gönüllü olacağını çok iyi biliyorum Hepinizi Dijital Dünyada bekliyorum .. 
Saygılarımla…

Tarih: 17 Aralık 2019 Salı    Hit: 935
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol