23 Şubat 2024 Cuma   

CHP’DEN MUHTARLA TOPLANTI

CHP’DEN MUHTARLA TOPLANTI
 

CHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığı mahalle muhtarıyla bir araya geldi. Toplantıda deprem yardımları, Bayrampaşa’nın durumu ve güncel gelişmelerle ilgili istişarelerde bulunuldu.
Toplantıya CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, İBB Muhtarlık Hizmetleri Daire Başkanı Yavuz Saltık, CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Hasan Mutlu, İlçe Başkan Yardımcıları Lütfi Kadıoğulları, Kadri Yetişmiş, İBB ve Bayrampaşa belediye Meclis Üyesi Abdul Fettah Dindar, Vatan Mahallesi Muhtarı Dilek Teksoy, Orta Mahallesi Muhtarı Hilmi İnan, Terazidere Mahallesi Muhtarı Başkim Kosova, Altıntepsi Mahallesi Muhtarı Selahattin Beyler, İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Semih Çelebi, Kartaltepe Mahallesi Muhtarı Mustafa Onur, Kocatepe Mahallesi Muhtarı Ahmet Gül, Yıldırım Mahallesi Muhtarı Adnan Liçina, Cevatpaşa Mahallesi Muhtarı Halis Söyler, Muratpaşa Mahallesi Muhtarı Seyit Keleş'in oğlu Enver Keleş katıldı.
“Adaletin hakim olacağı bir Türkiye hayali ile çalışmalarımıza  başladık” diyen CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Hasan Mutlu, “İstanbul Milletvekilimiz Enis Berberoğlu, İBB Muhtarlık Hizmetleri Daire Başkanımız Yavuz Saltık, İBB Meclis üyemiz Fettah Dindar ve 11 mahalle muhtarımızın katılımı ile deprem ve Bayrampaşa’nın sorunlarını ele aldık. Verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Tüm katılımcılara teşekkür ederim” açıklamasını yaptı.

DEPREM BÖLGESİNDEN GELENLERE ZİYARET
CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Hasan Mutlu, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu ve Kadın Kolları Başkanı Arzu Doyran ile birlikte deprem bölgesinden Bayrampaşa’ya gelenleri ziyaret etti. CHP’liler deprem bölgesinden gelen ailelere geçmiş olsun dileklerini iletip, istek ve önerilerini dinledi.

Tarih: 09 Mart 2023 Perşembe    Hit: 1376

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol