14 Nisan 2021 Çarşamba   

CHP’DEN KANDİL SİMİDİ

CHP’DEN KANDİL SİMİDİ
 

CHP Bayrampaşa İlçe Teşkilatı, Berat Kandili nedeniyle vatandaşlara Kandil Simidi dağıttı. İlçenin çeşitli noktalarına Berat Kandilini tebrik eden pankart asan CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Hasan Mutlu ve yönetim kurulu üyeleri, daha sonra ise Tuna Caddesi,  Sabri Akpınar Parkı’nda ve Bayrampaşa Tunaspor Kulübü’nde vatandaşlara Kandil Simidi dağıtarak Berat kandillerini kutladı.
Hem vatandaşlara kandil simidi dağıtan hem de bir süre sohbet eden CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Hasan Mutlu, dini ve milli günlerin önemine vurgu yaparak, “Kardeşlik duygularımızı pekiştiren milli ve dini günlerimize herkesin önem vermesini rica ediyorum. Berat Kandili dolayısıyla tutulan oruçların, yapılan duaların kabul olmasını diliyorum. Herkesin Beraat kandilinizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Şimdiden herkese hayırlı Ramazanlar dilerim” ifadelerini kullandı.

DÜNYA TİYATROLAR GÜNÜ KUTLANDI
Berat Kandili’ne denk gelen 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Hasan Mutlu, ilçe yöneticileri ve Bayrampaşa Belediyesi Meclis Üyesi Çetin Tüfekçi, Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi’ni ziyaret etti. Başkan Mutlu ve beraberindekiler Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi’nin kurucusu İlyas Çağlayan ile bir süre sohbet ederek, “Altı tiyatro salonu üstü kafeterya konseptiyle hazırlanan Şifa Niyetine Tiyatro Cafe’yi çok beğendik. İlyas Çağlayan kardeşimizi Bayrampaşa’mıza böyle bir mekan kazandırdığı İçin kutluyoruz” ifadelerini kullandı.

Tarih: 27 Mart 2021 Cumartesi    Hit: 3030

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol