24 Şubat 2019 Pazar   

CAFE BAHANE HİZMETE AÇILDI

CAFE BAHANE HİZMETE AÇILDI
 

Her biri en az 20 yıllık meslek tecrübesine sahip olan Yunus Ular ve Barbaros İlhan’ın işletmeciliğini yaptığı Bahane Cafe’nin Abdi İpekçi Caddesi üzerindeki açılışına Belediye Başkanı Atila Aydıner’in yanı sıra Başkan Yardımcısı Yalçın Sırakaya ve birçok seçkin davetli katıldı.

Türk ve dünya mutfağının leziz yemeklerinin sunulduğu, soğuk ve sıcak içeceklerle midelerin bayram ettiği Bahane Cafe’nin açılış kurdelasını dualar eşliğinde Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner kesti.

Açılışta konuşan Başkan Aydıner; “Bayrampaşa’nın yeni lezzet mekanı Bahane Cafe’nin ortakları Yunus Ular ve Barbaros İlhan’a hayırlı ve bereketli bol kazançlar dilerim. Bahane Cafe’nin, kaliteli hizmet anlayışı ile halkımıza ve ilçemize gelen misafirlere hizmet edeceğine eminiz. İlçemize istihdam yaratan yatırımcıların destekçisiyiz. Yunus ve Barbaros kardeşlerime bu girişimlerinden dolayı teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bahane Cafe, Bayrampaşa ve çevre ilçelerden gelen vatandaşları güler yüzlü hizmet, temiz ve birbirinden lezzetli menülerle damak tadı zevkine vardırırken, gitmeyenleri ise adeta pişman ettiriyor.

 

Tarih: 14 Mayıs 2018 Pazartesi    Hit: 1638

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol