13 Haziran 2021 Pazar   

BAYRAMPAŞA’DA SAĞLIK YAŞAM

BAYRAMPAŞA’DA SAĞLIK YAŞAM
 

Bayrampaşa Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Çetin Emeç Stadı’nda ‘Sağlıklı Yaşam Etkinliği’ düzenledi. Etkinliğe Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, Bayrampaşa Milli Eğitim Müdürü Suat Mamur,  Bayrampaşa Spor İlçe Müdürü Fatih Sultan Mehmet Alabacak ve Bayrampaşa Müftüsü Yılmaz Küçük ile vatandaşlar katıldı.
Etkinlik boyunca koronavirüs pandemi kurallarına uygun olarak spor yapan Başkan Aydıner, “Koronavirüs salgını nedeniyle sportif faaliyetlere maalesef ara vermek durumunda kaldık. Ancak salgının olumsuz etkilerinden korunmak için güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmamız gerekiyor. Bunu da sağlıklı beslenerek ve düzenli spor yaparak sağlayabiliriz. Mesafe, temizlik ve maske kuralını ihlal etmeden spor yapmaya devam etmeliyiz. Gün gelecek ve salgın bitecek, biz de her branşta ve her yerde komşularımız, gençlerimiz ve çocuklarımız ile beraber sporu yeniden hayatımızın merkezine konumlandıracağız” dedi.
Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel de sporun insan hayatındaki önemine değindi ve tüm vatandaşları sağlıklı bir yaşam için spor yapmaya davet ederek, “Özellikle koronavirüs pandemisi döneminde sağlığın ne kadar önemli olduğunu insanlarımız daha iyi anladı. Bu illetten kurtulmak için maske, mesafe ve temizliğe dikkat etmemizin yanında kötü alışkanlıklardan uzak durarak, sağlıklı ve zinde bir vücut için en azından haftanın birkaç günü spor yapalım” ifadelerin kullandı.

Tarih: 10 Eylül 2020 Perşembe    Hit: 6627

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol