09 Ağustos 2022 Salı   

BAYRAMPAŞA BAYRAMLAŞTI

BAYRAMPAŞA BAYRAMLAŞTI
 

Kurban Bayramı öncesi Bayrampaşa Kaymakamlığı ve Bayrampaşa Belediyesi’nde ayrı ayrı bayramlaşma töreni düzenlendi. Kaymakam Dr. Soner Şenel ve Belediye Başkanı Atila Aydıner, kaymakamlık ve belediye çalışanlarının yanı sıra meclis üyeleri, siyasi partilerin temsilcileri, mahalle muhtarları ve STK temsilcileriyle bayramlaştı.
Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ve AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, Kurban Bayramı’nın ilk günü vatandaşlarla bayramlaştı.
Şenel, Aydıner ve Saçlı, Bayrampaşa Devlet Hastenesi’ni ziyaret ederek Başhekim Adnan Hut ve sağlık çalışanlarıyla bayramlaştı. Hastanenin Acil servisini de ziyaret eden heyet, hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulunarak bayramlarını kutladı.
Şenel, Aydıner ve Saçlı’nın Bayrampaşa 
Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ve Bayrampaşa Polis Merkezi’ndeki Bayrampaşa Emniyet Müdürü Abdullah Afacan ve emniyet mensuplarıyla bayramlaştı ve görevlerinde başarılar dilediler.
Kaymakam Şenel, Belediye Başkanı Aydıner ve AK Parti İlçe Başkanı Saçlı, daha sonra ise Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tüfekçi ile birlikte Bayrampaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü şantiyesinde personeller ile buluştu ve bayramlarını kutlayarak işlerinde kolaylıklar dilediler.
Heyet daha sonra ise Bayrampaşa Belediyesi 
Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret ederek Zabıta Müdürü Dilber Sarıtaş ve personelinin bayramlarını tebrik etti. 

AK PARTİ’DE BAYRAMLAŞMA
Kurban Bayramı’nın ikinci günü ise AK Parti Bayrampaşa İlçe Teşkilatı’nda bayramlaşma töreni düzenlendi. Bayramlaşmaya Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ile birlikte AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Av. İsmail Arslan ve yönetimi katıldı.

Tarih: 13 Temmuz 2022 Çarşamba    Hit: 1614

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol