10 Aralık 2019 Salı   

BAYGEM'LİLER PİKNİKTE BULUŞUYOR

BAYGEM'LİLER PİKNİKTE BULUŞUYOR
 

Bayrampaşa Belediyesi Bayrampaşa Gençlik Merkezi (BAYGEM), 6 Ağustos Salı günü Bayrampaşa Belediyesi'nin Kemerburgaz'daki mesire alanında geleneksel piknik düzenleyecek. 
Piknikte BAYGEM öğrencileri hem sınavların stresini atacak hem de çeşitli oyunlar oynayarak arkadaşlarıyla birlikte güzel bir gün geçirecek.
BAYGEM’den yapılan açıklamada, “Görmedim, duymadım, bilmiyorum demeyin. Haydi gençler pikniğe gidiyoruz. Kontenjanlarımız sınırlıdır. İsim yazdırmak için BAYGEM’e gelmeniz gerekmektedir. Telefon ile isim yazılmayacaktır” açıklamasında bulunuldu.
BAYGEM Genel Koodinatörü Okan Aysu da yaptığı açıklamada, “Gerek eğitim öğretim döneminde gerekse yaz kurslarımız ile çocuklarımıza hem eğitim alanında hem de sosyal yönlerini geliştirecek anlamda etkinliklerle manevi olarak destekliyoruz. Hem sınavların  stresini atmak hem de bir arada olmak için geleneksel piknik şölenimizi düzenliyoruz. Başta bizleri başarıları ile gururlandıran öğrencilerimiz olmak üzere öğretmen ve velilerimize teşekkür ederim. Çeşitli eğlenceli aktivitelerin yapılacağı pikniğimiz, yaz okulu öğrencilerimiz, yeni dönemde kayıt yaptıran öğrencilerimiz ile birlikte tanışma, kaynaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik çerçevesinde yapılacaktır. Bayrampaşa'da yaşayan gençlerimizin vazgeçilmez organizasyonlarından biri olan Geleneksel BAYGEM Pikniğine tüm gençlerimiz davetlidir” dedi.

 

 

 

Tarih: 03 Ağustos 2019 Cumartesi    Hit: 1449

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol