15 Eylül 2019 Pazar   

BABANIZA SÜRPRİZ YAPIN!

BABANIZA SÜRPRİZ YAPIN!
 

Modern mimarisi, kent kültürünü yansıtan hizmet özellikleri ve gönülden servis yaklaşımı ile konforlu ve keyifli bir deneyim sunan Wish More Hotel İstanbul, Babalar Günü’nü babaların sağlığına iyi gelecek, anlamlı bir hediyeyle kutluyor.
Ailesinin geleceği ve sağlığını düşünerek yoğun bir tempoyla, gece gündüz demeden çalışan kahraman babalara özel olarak tasarlanan kampanya ile Wish More Hotel İstanbul, Babalar Günü’nü de kapsayan 10-16 Haziran tarihleri arasında Wish More Hotel Fitness & SPA üyeliklerinde %25 indirim uyguluyor. Üyeliklerde gerçekleştirilen bu kapsamlı indirimin yanı sıra  kese/köpük masajı ve diğer tüm masaj hizmetlerinde de yine %25 oranında fiyat indirimi sağlanıyor.
Wish More Hotel İstanbul’un Babalar Günü’ne özel olarak uyguladığı bu avantajlı kampanya ile babalarını yoğun gündemlerinden biraz olsun uzaklaştırmak, sağlıklı bir ritüelle onların ruh ve bedenlerini dinlendirmek, babalarıyla birlikte keyifli bir aktivitenin parçası olmak isteyenler için eşsiz bir deneyim sunuluyor.  

RUHU VE BEDENİ ARINDIRAN HİZMETLER
Hem otel misafirlerine hem de otel dışından üyelere açık olan 2000 metrekare alana kurulu Wish More Hotel Fitness & SPA, büyüklüğü ve konforu ile dinamik şehir hayatına uyum sağlarken bir yandan da sağlığına özen gösteren misafirlere yönelik olarak hizmet veriyor. Wish More Hotel Fitness & SPA, doğu ile batı prensiplerini uzlaştıran bütünsel bakım ritüelleriyle hizmet veren SPA merkezi ve son teknoloji ile donatılan ekipmanlara sahip fitness salonu ile misafirlerini ağırlıyor.
Ruhu ve bedeni arındıran hizmetlerin bir araya geldiği, konusunda uzman yabancı masaj terapistlerinin görev yaptığı modern SPA merkezinin beş masaj odası bulunuyor. Profesyonel eğitmenler eşliğinde kişiye özel ve grup halinde egzersizlerin uygulanabildiği fitness merkezinde ise enerji dolu programlar ile motivasyonun hiç düşmeyeceği bir deneyim yaşatılıyor.

 

Tarih: 07 Haziran 2019 Cuma    Hit: 5719

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol