23 Şubat 2024 Cuma   

AK PARTİ SKM BAŞKANI BELLİ OLDU

AK PARTİ SKM BAŞKANI BELLİ OLDU
 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından genel seçimler ve cumhurbaşkanlığı seçim tarihi 14 Mayıs olarak açıklanmasının ardından AK Parti Bayrampaşa teşkilatı seçim çalışmalarının hazırlıklarını yapmaya başladı.
AK Parti Bayrampaşa’dan yapılan açıklamada, “Bu seçim sürecinde AK Parti Bayrampaşa SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) Başkanlığına, Bayrampaşa Belediye Meclisi Başkanı Ali Hacınoğmanoğlu atanmıştır” denildi.

AK PARTİ BAYRAMPAŞA DEPREM BÖLGESİNDE
AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Gaziantep, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş’a giderek hem çalışmalara destek verdi hem de bölgede afetten etkilenen yakınlarıyla bir araya gelerek geçmiş olsun dileğinde bulundu.
Aynı zamanda Bayrampaşa İlçe Başkanlığından bölgeye giden 25 kişilik grup Kahramanmaraş’ta Pazarcık, Nurhak ve Elbistan ilçelerinde enkaz kaldırma çalışmalarına katılırken, afetzedelere lojistlik destek vererek bir nebze de olsun yaralarına merhem olmaya çalıştılar. Parti üyeleri çocuklara da oyuncaklar vererek moral veremeye çalıştılar.

AK KADINLAR DEPREMZEDELERİN YANINDA
Ak Parti Bayrampaşa Kadın Kolları Başkanlığı’nın projesi ‘Elimin emeği gözümün nuru’ çeyiz projesi ile teşkilat mensubu kadınlarla birlikte Bayrampaşa’da bulunan kadınların hazırladığı bohcaları Kahramanmaraş'a ulaştırdılar. Kadın kolları üyeleri, ‘Sıcak sofralar tekrar kurulsun’ projesi ile de teşkilat mensupları ve yakınlarından toplanan mutfak setlerini AFAD koordinesiyle deprem bölgelerine ulaştırdılar.

SİNDEF PROGRAMINA KATILDILAR
AK Parti Bayrampaşa teşkilatı, sivil toplum kuruluşlarının etkinliklerine de katılarak vatandaşlarla bir araya geliyor.
Son olarak Sinop Dernekleri Federasyonu (SİNDEF) tarafından düzenlenen, asker uğurlama ve depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlar için okutulan Kur'anı Kerim tilaveti programına AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Bayrampaşa Beldiye Başkan Yardımcısı Gökhan Can Baleskoğlu, AK Parti Bayrampaşa  İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Av. İsmail Arslan birlikte katıldı.

Tarih: 14 Mart 2023 Salı    Hit: 1503

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol