04 Haziran 2020 Perşembe   

AK PARTİ PİKNİKTE BULUŞTU

AK PARTİ PİKNİKTE BULUŞTU
 

AK Parti Bayrampaşa Teşkilatı moral depolamak için düzenlenen piknikte bir araya geldi. 
Kemerburgaz'daki Bayrampaşa Belediyesi Mesire Alanında düzenlenen pikniğe AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Necati Karagöz, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Selman, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Belediye Başkan Yardımcısı Can Gökhan Balekoğlu, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Meclis Üyeleri, Mahalle Teşkilatı üyeleri, partililer ve aileleri katıldı.
AK Parti Bayrampaşa İlçe teşkilatı, eğlenceli aktivitelerle yazdan kalma bir havada güzel bir gün geçirmenin keyfini doyasıya yaşadılar.

SAÇLI: SORUMLULUĞUMUZ HER ZAMANKİNDEN DAHA DA BÜYÜK
AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı piknikte yaptığı konuşmada, “Geçmişten günümüze kadar ülkemiz üzerinde oynanmaya çalışılan oyunlar karşısında güçlü olmamız gerekiyor ve en önemlisi birlik ve beraberliğimizi daim kılmamız gerekiyor. Sorumluluğumuz her zamankinden daha da büyük. AK Parti’ye gönül verenler olarak daima ülkemiz ve partimiz için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İnşallah yine birlikte büyük zaferlere imza atacağız. Pikniğimize katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

AYDINER: BİZ BİR AİLEYİZ VE HEP BİRLİKTE TÜRKİYE’YİZ
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ise yaptığı konuşmada, “AK Parti’nin kıymetli mensuplarımızla piknikte bir araya geldiğimiz için mutluyuz. AK Parti’nin birçok zaferini birlikte gördük. Bu kadar uzun yıllar iktidarda kalmanın yolu, sadece bir siyasi parti yönüyle açıklanamaz. ‘Biz bir aileyiz ve hep birlikte Türkiye’yiz’ diyoruz. Bu ülke ve bu millet için idealleri olan bir parti ve grubuz. Allah sizlerden razı olsun. Bundan sonra da inşallah daha çok çalışacağız, yeni zaferlere hep birlikte imza atacağız” şeklinde konuştu.

KAYA: MİLLET SEVDASIYLA BİR ARAYA GELMİŞ  BÜYÜK BİR AİLEYİZ
Piknikte kısa bir konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ise, AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar geçen zamanda yaptıkları çalışmaları anlatarak, “Yazdan kalma bu güzel İstanbul gününde AK Parti Bayrampaşa İlçe Teşkilatı ile bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu güzel piknikte emeği geçen tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Biz millete hizmet sevdasıyla bir araya gelmiş büyük bir aileyiz” diye konuştu.

KARAGÖZ: ÇALIŞMALARIMIZA HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEĞİZ
AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Necati Karagöz de yaptığı konuşmasında piknikte emeği geçenlere teşekkür ederek, “Biz biriz beraberiz, birlikte Bayrampaşa’yız, birlitte İstanbul’uz ve birlikte Türkiye’yiz anlayışı ile çıktığımız bu yolda ülkemiz ve şehrimiz için daha iyiye daha güzele ulaşmak için hep birlikte çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

EĞLENCELİ AKTİVİTELER DÜZENLENDİ
Çocuklara yönelik eğlenceli aktivitelerin de sahnelendiği piknik alanında, kazanan çocuklar oyuncaklarla ödüllendirilirken, mahalle teşkilatları arasında yapılan halat çekme yarışması ise büyük ilgi çekti. Halat çekme yarışması kazanan Muratpaşa Mahallesi teşkilatı ödüllendirildi.

 

Tarih: 30 Eylül 2019 Pazartesi    Hit: 2668

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol