05 Ekim 2022 Çarşamba   

AK GENÇLER’DE GÖREV DEĞİŞİMİ

AK GENÇLER’DE GÖREV DEĞİŞİMİ
 

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Bayrampaşa İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Av. Ali Cengiz Yılmaz atandı. Eski başkan Göktuğ Alyakut, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda düzenlenen törenle görevi Av. Ali Cengiz Yılmaz’a devretti.
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda yapılan açıklamada, “Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Bayrampaşa İlçe Gençlik Kolları Başkanlığımıza Ali Cengiz Yılmaz atanmıştır. Görevi devreden Göktuğ Alyakut’a gayretlerinden ötürü teşekkür ederiz. Bayrampaşa ve İstanbul Gençliğine hayırlı olsun” denildi.
Göktuğ Alyakut da yaptığı açıklamada, “Yıllardır omuz omuza beraber görev yaptığımız Av. Ali Cengiz Yılmaz kardeşime yeni görevinde başarılar diliyorum. Bayrampaşa Gençliğine hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
AK Parti Bayrampaşa Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Av. Ali Cengiz Yılmaz da kendisini bu göreve getirenlere teşekkür ederek, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da daha da artan sorumluluğu ile çalışmalarını sürdüreceğini ifade etti.
AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı da sosyal medya hesabından, “İlçe gençlik kolları başkanlığımıza atanan Av. Ali Cengiz Yılmaz kardeşimi tebrik ediyor, önümüzdeki süreçte yapacağı çalışmalarda muvaffakiyetler diliyorum” açıklamasını yaptı.
AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada da, “Görevi devreden başkanımız Göktuğ Alyakut’a ’a teşekkür eder, görevi devralan başkanımız Av. Ali Cengiz Yılmaz’a başarılar dileriz. Hayırlı olsun” ifadeleri kullanıldı.

Tarih: 13 Eylül 2022 Salı    Hit: 1201

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol