03 Aralık 2020 Perşembe   

3.LİG TERFİLERİN BÜTÜN GRUPLARI

3.LİG TERFİLERİN BÜTÜN GRUPLARI
 

3. Lig terfi maçlarında tüm gruplar belli oldu. Takımlar şŸöyle
 

1. GRUP

29 Nisan Düzce
İstanbul Sultanbeyli Bld, İstanbul Vefa, Bursa Burgaz, Bursa Bosch, Yalova Çınarcık, Edirnespor, Kırklareli Babaeski
 
29 Nisan EskişŸehir
İstanbul Hadımköy, İstanbul Bakırköy, Balıkesir Erdek Bld, Balıkesir Altınoluk Bld, Sakarya Hendek GündoğŸdu, Sakarya TEK, Bursa Kafkas, Kocaeli Suadiye Bld

6 Mayıs Bursa
İstanbul BayrampaşŸa, İstanbul BeşŸyüzevler, Kocaeli Karadeniz Çay, Kocaeli Darıca Kale, Sakarya Serdivan, Sakarya AS Akyazı, Edirne KeşŸan, Yalova Altınova Bld

6 Mayıs İstanbul
Bursa Karacabey, Bursa Gürsu Bld, Kocaeli BB KağŸıt, Kocaeli Derince Bld, Balıkesir Ayvalıkgücü, Balıkesir Edremit Bld, Kırklarelispor

2. GRUP

29 Nisan Balıkesir:
İstanbul Tuzla, İstanbul DikilitaşŸ, Manisa Salihli Bld, Manisa KırkağŸaç Acar İY, Aydın Özel İdare, Yeni Kütahya Bld, Çanakkale Biga, UşŸak SelvioğŸlu

29 Nisan Manisa:
İstanbul AyazağŸa, İstanbul KağŸıthane GüllüoğŸlu, İzmir ÖdemişŸ Bld, İzmir Urla Gençlik, Aydın Söke, Aydın Didim Bld, Bilecik Vitra, MuğŸla Dalyan Bld

6 Mayıs Kütahya:
İstanbul ܜmraniye, İstanbul Galata, İzmir Seferihisar Bld, İzmir Yeni Bornova, UşŸak Bld, Denizli Bereketli Bld, Denizli GümüşŸler

6 Mayıs Isparta
İzmir ÇiğŸli Bld, İzmir Ulucak Bld, Kütahya Şeker, Kütahya Dumlupınar ܜnv, Manisa Ahmetli Bld, Manisa Donatım, Denizli Serinhisar, MuğŸlaspor

3. GRUP

29 Nisan Samsun
Trabzon Yalı, Trabzon Çaykara, Zonguldakspor, Zonguldak Alaplı Bld, Rize Çayeli, Ordu İkizce Bld, Giresun Espiye, Tokat Erbaaspor

29 Nisan Zonguldak
Trabzon BeşŸikdüzü, Sivas Özel İdare, Ordu Fatsa Bld, Düzce Bld, Amasya ܜnv, Rize İyidere Bld, Bartınspor, Çorum Çimento

6 Mayıs Çorum
Zonguldak EreğŸli Bld, Samsun Gazi Bld, Düzce Beyköy Bld, Sinop Helaldı, Karabük Esentepe Orman, Sivas Belediyespor, Kastamonu Tosya Bld, Bolu Bld

6 Mayıs Trabzon
Ardahanspor, Artvin Arhavi, Giresun KeşŸap Bld, Erzincan Bld, Erzurum 3 Mart AşŸkale Bld, Bayburt Özel İdare, GümüşŸhane Köse, Samsun ÇarşŸamba

4. GRUP

29 Nisan Konya
Ankara Adliye, Ankara Kazan Bld, Mersin MESKİ, Mersin Mezitli, Antalya Tekirova Bld, Antalya Kadriye Bld, Isparta EğŸirdir Bld, Burdur Bucak Bld

29 Nisan Mersin
Ankara Çubuk, Ankara BağŸlum Bld, Adana Kozan Bld, Çankırı Bld, Aksaray Karadeniz, Kırıkkale Mühimmat, NevşŸehir Suvermezkale, KırşŸehir Fatih

6 Mayıs KırşŸehir
Konya Muhasebe Gençler, Konya Selçuklu Bld, Antalya Kumluca Bld, Karaman Bld, Afyon İscehisar, EskişŸehir Demir, 51 NiğŸdespor, Yozgat Sorgun Bld

6 Mayıs Antalya
Adana Seyhan Bld, Adana Hadırlıgücü, Mersin Yeni Anamur, Ankara Sincan Bld, Afyon Dinar, EskişŸehir Odunpazarı Bld, Konya BeyşŸehir Bld, Isparta Özel İdare KH

5. GRUP

6 Mayıs Van
Kars KağŸızman, IğŸdır Gençlik, AğŸrı 04, Bitlis Tatvan, Hakkari Yüksekova, Şırnak Silopi 1973, Malatya Hekimhan Bld, Siirt GençlerbirliğŸi

29 Nisan Malatya
Kayseri Pansu Şeker, Kayseri Yol, Gaziantep Şehitkamil Bld, Diyarbakır Çermik, KahramanmaraşŸ Belediye, Hatay İskenderun, Öz MuşŸ, Şanlıurfa Birecek Bld

29 Nisan Hatay
ElazığŸ Yol, Osmaniye Önder, Gaziantep Özel İdare, Mardin Kızıltepe Bld, Kilis Elbeyli Bld, 1932 Malatyagücü, Adıyaman Bld, KahramanmaraşŸ FerhuşŸ

6 Mayıs Gaziantep
Kayseri Erkilet, Bingöl Yenimahalle, Şanlıurfa Karaköprü Bld, Diyarbakır Sur Bld, Batman, Hatay Kırıkhan, Van BaşŸkale, Tunceli Munzur Koleji

kaynak;yerelfutbol.com

Tarih: 4- Nisan 2009 Salı    Hit: 1375

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol