24 Şubat 2019 Pazar   

İYİLİK İÇİN SÜNNET!

İYİLİK İÇİN SÜNNET!
 

Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye devam ediyor.
Bugüne kadar gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleriyle; ihtiyaç sahibi insanlarla, Bayrampaşalı hayırseverleri buluşturan Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi’nin kurucularından Adem Dişçi ve İlyas Çağlayan bu kez de Özel Mediworld Tıp Merkezi ile birlikte hareket ederek yaklaşan yaz mevsimi öncesi ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarını sünnet ettirmek adına “İyilik İçin Sünnet” isimli organizasyonun startını verdi.
Geçtiğimiz günlerde 3 çocuğun sünnet ettirilmesini sağlayan Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi ve Özel Mediworld Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fuat Kantarcı, daha çok ihtiyaç sahibi çocuğa ulaşmak adına Bayrampaşalı hayırseverlerin desteğini bekliyor. 
Ramazan Bayramı’nın ardından hayır işlemek isteyen Bayrampaşalı hayırsever insanları “İyilik için sünnet” organizasyonuna katılmalarını bekleyen Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi kurucuları “Ramazan’da bizimle iyilik yapmak istemez misin?” sloganıyla Bayrampaşalı hayırseverlere çağrıda bulundu.
“İyilik İçin Sünnet” projesi kapsamında ihtiyaç sahibi çocuklara yardım elini uzatarak onları erkekliklerinin ilk adımı için cesaretlendirecek yardımsever Bayrampaşalılar, aşağıdaki telefon numaralarından ya da internet adresleri üzerinden iletişime geçip konuyla ilgili detaylı bilgileri alabilirler. 

www.sifaniyetinetiyatro.com

www.rumelihaber.net

https://www.facebook.com/sifaniyetinetiyatroatolyesi/

yardım@sifaniyetinetiyatro.com

Telefonlar

Adem Dişçi: 0538 388 59 71

İlyas Çağlayan: 0536 967 41 64

Tolga Müftüoğlu: 0534 912 97 34

 

 

Tarih: 15 Mayıs 2018 Salı    Hit: 1503

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol