23 Ekim 2019 Çarşamba   

İYİ KALPLER’DEN ŞEHİTLERE MEVLİT

İYİ KALPLER’DEN ŞEHİTLERE MEVLİT
 

İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği vatan uğruna bedenlerini hiçe sayarak şehit düşen asker ve polisler için mevlit okuttu.

Bayrampaşa Hoca Hayri Efendi Merkez Camii’nde şehitler için okutulan mevlidin ardından cemaate lokum dağıtan İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği üyeleri daha sonra oluşturdukları araç konvoyuyla “Şehitler ölmez vatan bölünmez” sloganları atarak Bayrampaşa’da tur attı.

İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Adem Dişçi ve yönetiminin öncülüğünde, şehitlik mertebesine ulaşanlar için düzenlenen mevlide, Bayrampaşa Belediye Meclis üyesi Tarık Buğra Özgecan, Eyüpoğulları Group’tan Selami Eyüpoğulları ile Eren Eyüpoğulları, Balkan Sürücü Kursu’ndan Fatih Bayraktar, oyuncu Ahmet Dursun, sanatçı Hüseyin Tatlı, Bayrampaşa Ülkü Ocakları üyeleri, Big Family Garage üyelerinin yanı sıra Hüseyin Uzer ve Ahmet Avcı katıldı.

Şehitler için okutulan mevlit programına ilişkin açıklamalarda bulunan İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Adem Dişçi, “Vatanı, bayrağı ve milleti için şehit olan kahraman askerlerimiz ile polislerimize ayrıca görevde bulunan güvenlik güçlerimize mevlit okuttuk. Rabbim ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bozmasın. Allah, operasyonlarda görev alan tüm güvenlik güçlerimize mutlak zafer nasip etsin inşallah. Mevlide katılan tüm dostlarımız ve cemaate, ayrıca lokum desteğinde bulunan Zambak Şekerleme’ye teşekkür ederim.” diye konuştu.    

Tarih: 01 Temmuz 2019 Pazartesi    Hit: 2980

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol