19 Haziran 2019 Çarşamba   

WİSH MORE HOTEL’DEN ÖZEL İNDİRİMLER

 WİSH MORE HOTEL’DEN ÖZEL İNDİRİMLER
 

Wish More Hotel İstanbul,  4-10 Mart tarihleri arasında Wish More Fitness & SPA’da masaj ve üyeliklerde % 25 indirim uygulayacak.
Dinamik şehir hayatına uyum sağlarken bir yandan da sağlığına özen gösteren misafirlerine Wish More Hotel Fitness & SPA merkeziyle hizmet veren Wish More Hotel İstanbul, kadınlara özel olarak sağladığı indirimli masaj ve üyelik avantajlarıyla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor.
Beş yıldızlı otel, hayatın yoğun gündeminden uzaklaşarak rahatlamak, günün stresinden kurtulmak ya da düzenli spor aktiviteleriyle sağlığını ve formunu korumak isteyen kadınlar için Wish More Fitness & SPA’nın masaj hizmetleri ve üyeliklerinde %25 indirim sağlıyor. Kadınlar Günü’ne özel olan bu indirim, 4-10 Mart tarihleri arasında uygulanacak.

BEDENİ VE RUHU ARINDIRAN HİZMETLER
Merkezi lokasyonu, gönülden servis yaklaşımı, kent kültürünü yansıtan yenilikçi uygulamaları ile gerek iş gerek tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunan Wish More Hotel İstanbul, sağladığı çok özel indirimle kadınların ruhu ve bedeni arındıran hizmetlerden kolayca faydalanmalarına olanak tanıyor. 
2000 metrekarelik büyüklüğü ile dikkat çeken Wish More Fitness & SPA, doğu ile batı prensiplerini uzlaştıran bütünsel bakım ritüelleriyle hizmet veren SPA merkezi ve son teknoloji ile donatılan ekipmanlara sahip fitness salonu ile dikkat çekiyor.
Ruhu ve bedeni arındıracak hizmetlerin bir araya geldiği, deneyimli yabancı masaj terapistlerinin görev yaptığı modern SPA merkezinin beş masaj odası bulunuyor. Profesyonel eğitmenler eşliğinde kişiye özel ve grup halinde egzersizlerin uygulanabildiği fitness merkezinde ise enerji dolu programlar ile motivasyonun hiç düşmeyeceği bir deneyim yaşatılıyor.

WISH MORE HOTEL İSTANBUL HAKKINDA:
Wish More Hotel İstanbul, 2016 yılında Bayrampaşa’da hizmete açılmıştır. 5 yıldızlı otel kategorisindeki otel, metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan merkezi lokasyonu, gönülden servis yaklaşımı, kent kültürünü yansıtan hizmet özellikleri ve iş dünyasına özel yenilikçi uygulamaları ile gerek iş gerek tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Wish More Hotel İstanbul’un 29’u süit toplam 198 odası, bir konferans salonu ve bir balo salonunun da içinde yer aldığı 10 toplantı salonu, açık etkinlik alanı ve restoranı bulunmaktadır. 2000 metrekare alana kurulu Wish More Fitness & SPA hem otel misafirlerine hem de otel dışından üyelere açıktır. Wish More Hotel, Türkiye çapında ve uluslararası alanda hizmet veren bir oteller zinciri yaratmayı hedeflemekte, otelcilik sektörüne bir Türk markası kazandırma misyonu ile faaliyet göstermektedir.
Tarih: 04 Mart 2019 Pazartesi    Hit: 7954

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol