05 Ağustos 2020 Çarşamba   

EFES-ZALGİRİS MAÇINI İZLEDİLER

EFES-ZALGİRİS MAÇINI İZLEDİLER
 

Sağlık sporda bağlan hayata projesinin ardından Bayrampaşa Belediyesi, Litvanyalı misafirleri ile birlikte Anadolu Efes ile Litvanya’nın Zalgiris Kaunas takımları arasında Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanan THY Euroleague maçını izledi. Karşılaşmayı Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Litvanya Büyükelçisi Audrius Bruzga, Kaunas Belediye Başkan Yardımcısı Andrius Palionis, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Gemici, Kaunas Belediyesi Spor Direktörü Vyginta Poderyte ve Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr. Abdulaziz Yeniyol ile birlikte izledi. Maçı Anadolu Efes 96-91 kazanırken, karşılaşmanın sonunda sahaya inen Türk ve Litvanyalı yetkililer güzel mücadelelerinden dolayı kutladı. Anadolu Efes kaptanı Doğuş Balbay ile  birlikte projenin pankartı ile poz verdiler.

AYDINER’DEN LARKİN’E TEBRİK
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Türk vatandaşlığına geçen ve A Milli Basketbol Takımı’nda oynamayı seçen ABD’li oyuncu Shane Larkin’i tebrik etti. 
Başkan Aydıner, başarılı basketbolcunun ay yıldızlı forma altında başarılarının süreceğine inandığını belirterek, “Kendisi ve ülkemiz için inşallah hayırlı olur. Türk basketbolseverler olarak severek izlediğimiz Shane Larkin’i milli forma altında da izleyecek olmaktan büyük mutluluk duyuyor, kendisine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Tarih: 07 Şubat 2020 Cuma    Hit: 1453

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol