30 Kasım 2021 Salı   

ÜMİT ÖZDAĞ, BAYRAMPAŞA'DA

ÜMİT ÖZDAĞ, BAYRAMPAŞA'DA
 


Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Avliya Boşnak Mutfağı’ndaki yemekli programda kalabalık bir davetli topluluğuna hitap etti.
19 Mayıs’ta Anıtkabir’i ziyaret ederek yola çıktıklarını belirten Genel Başkan Ümit Özdağ yaptığı konuşmada; “Sonra 29 Mayıs’ta Türk Milletinin tarihinin başladığı yere gittik. Yesi diğer adı ile Türkistan kentine. Mete Han’ın başkenti ve Hoca Ahmet Yesevi’nin dergahının ve türbesinin olduğu kent. Hoca Ahmet Yesevi’nin türbesinden aldığımız toprağı Haziran’da Hacı Bektaş Veli hazretlerinin türbesinin girişindeki karadut ağacının altına serdik. 26 Ağustos’ta partimizin kuruluş dilekçesini İç İşleri bakanlığına verdik ve 30 Ağustos’ta hem Türk ordusunun zaferini hem Zafer Partisinin kuruluşunu kutladık” diye konuştu.
Özdağ konuşmasını şöyle sürdürdü “Zafer Partisi Türk siyasetine girene kadar Türkiye’nin yaşanan ağır ekonomik buhran ile birlikte en önemli sorunu olan ve ekonomik buhranı daha da ağırlaştıran sığınmacı ve kaçaklar meselesini hem Saray rejimi hem de sarı muhalefet görmemezlikten geliyordu. Saray rejimi 10 sene içinde Türkiye’yi dünyanın en fazla sığınmacısının olduğu ülke haline getirmiştir. Kayıtlı 3.7 milyon olmak üzere en az 5.3 milyon Suriyeli vardır. Afgan, Iraklı, İranlı, siyah Afrikalılar ile birlikte Türkiye’de 8 milyon sığınmacı ve kaçak bulunmaktadır.
Zafer Partisi’nin kurulması ile birlikte Anadolu’nun örtülü ve sessiz istilasına karşı Türk Milletinin iradesi Türk siyasetine girmiştir. Zafer Partisi sessizce ülkesinin işgalini izlemeye ve bunun ekonomik, sosyal, kültürel, politik bedelini ödemeye zorlanan Türk halkının ‘Yeter artık vatanımı paylaşamam’ diyerek ayağa kalkmasıdır.
Zafer Partisi’nin program ve eylem planlarında ülkemiz için yapılması planlanan birçok husus var. Ancak arabayı sürebilmek için çekili olan el freninin indirilmesi gerekir. Biz Türkiye’nin çekili el freni olan sığınmacı ve kaçakları ülkelerine yollayarak çekili en frenini indireceğiz. Kim ‘Araç el freni de çekili şekilde gider’ diyor ise yalan söylüyor. Zafer Partisi Türk Milletine söylenen bu yalana son vermiştir. Zafer Partisi bu ittifakların parçası olmadan ittifakı Türk Milleti ile yapacaktır. Artık Türk siyasetinde iki blok vardır. Sığınmacıların ülkelerine dönmelerini isteyen seçmenin tek güveneceği seçenek Zafer Partisi’dir. ‘Suriyeliler ve diğerleri kalsın’ diyorsanız oyunuzu kime verirseniz verin fark etmez” ifadelerini kullandı.

Tarih: 15 Ekim 2021 Cuma    Hit: 4527

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol