30 Kasım 2021 Salı   

TÜRKİYE NİĞDE KONFEDERASYONU KURULDU

TÜRKİYE NİĞDE KONFEDERASYONU KURULDU
 

Bayrampaşa’da yaşayan ve İstanbul Niğde Dernekler Federasyonu Başkanı Avukat Tuğrul Urhan öncülüğünde ,Türkiye'nin çeşitli illerinde bulunan Niğde dernekleri, İstanbul’da bir araya gelerek Türkiye Niğde Konfederasyonu’nu kurdu.
Toplantıya Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Milletvekilleri Yavuz Ergun ve Selim Gültekin ile birlikte, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Mersin, Antalya ve Denizli derneklerimiz katıldı..
Dönem Başkanlığını İstanbul Niğde Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Av.Tuğrul Urhan’ın, başkan vekilliğini ise Mersin Niğde Derneği Başkanı Baha Altınkayının üstlendiği Türkiye Niğde Konfederasyonun yeni yönetim kurulu da oluşturuldu.
Bayrampaşalı avukat ve İstanbul Niğde Dernekleri Federasyonu Başkanı Av. Tugrul Urhan yaptığı açıklamada, “Tarihte ilk olarak bir masa etrafından buluşan Niğde protokolü ve tüm Türkiye Niğde derneklerimizi tebrik ediyoruz. Türkiye Niğde Konfederasyonumuzun Niğdemize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Tarih: 05 Ekim 2021 Salı    Hit: 2174

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol