30 Kasım 2021 Salı   

TULAY’DAN AYDINER’E ZİYARET

TULAY’DAN AYDINER’E ZİYARET
 

Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i ziyaret etti. İstanbul İl Temsilcisi Rıza Öney ile birlikte İstanbul’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Başkan Tulay, önce İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdür'ü Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu ve Şube Müdürü Kubilay Kalaycıoğlu’nu ziyaret ederek, İstanbul’da düzenlenmesi planlanan faaliyet ve programlar hakkında istişarelerde bulunuldu.
Başkan Gülkız Tulay ve Rıza Öney, Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Nuri Gencay Genç’in de katılımıyla Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti. Ziyarette, Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası’nın Bayrampaşa Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenmesine ilişkin planlamalar yapıldı.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner yaptığı açıklamada, “Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Sayın Gülkız Tülay ve beraberindeki heyeti belediyemizde ağırladık. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Başkan Tulay daha sonra Bayrampaşa Satranç Eğitim Merkezi’ni (BAYSEM) ve ardından da Bahçelievler’deki Beyin Sporları Gençlik ve Spor Kulübü Derneği'nde kulüp başkanı Eyüp Araz ve İstanbul ilçe temsilcileri ile bir araya geldi.

Tarih: 29 Eylül 2021 Çarşamba    Hit: 2170

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol