30 Kasım 2021 Salı   

PAŞAVİZYON’A ‘İYİLİK SERTİFİKASI’

PAŞAVİZYON’A ‘İYİLİK SERTİFİKASI’
 

Bayrampaşa’da kurulan İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği, kendilerine destek olan kişi ve kuruluşlara “İyilik Sertifikası” takdim ederek teşekkürlerini sunuyor.  Dernek başkanı Adem Dişçi son olarak ise Paşavizyon Gazetesini ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmenimiz Cemil Sağlam’a derneğe desteklerinden dolayı teşekkür sertifikası takdim etti.
İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Adem Dişçi yaptığı açıklamada, “Derneğimizin faaliyetlerini ilk gününden beri gazetesinde yayınlayan ve derneğimize her zaman destek olan duayen gazeteci, Paşavizyon Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni, değerli ağabeyin Cemil Sağlam'a İyilik Sertifikasını teslim ettim. İyilik yayıldıkça büyür ve Cemil ağabeyim iyiliğin büyümesinde önemli bir rol oynamıştır. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Paşavizyon Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cemil Sağlam da toplum yararına olan her türlü faaliyetleri gazete sayfalarında ve internet sitelerinde duyurduklarını ifade ederek, “İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ne bu nazik jestlErinden dolayı teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum. Onların da dediği gibi ‘İyilik kazanacak.’ Tüm dernek yönetimi ve çalışanlarına hayırlı ve başarılı çalışmalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

İYİLİK SEVERLERE SERTİFİKA
İ
yi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği, yaptıkları organizasyonlara destek olan kişi ve kuruluşlara da İyilik Sertifikası takdim etmeyi sürdürüyor. Dernek başkanı Adem Dişçi tarafından desteklerinden dolayı Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel ve Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner başta olmak üzere, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı’ya, Bayrampaşa Belediyesi Meclis Üyesi Tolga Güneş’e, Balkan Sürücü Kursu’nun kurucuları Fatih Bayraktar ve Atılım Doğan’a, Helix İşitme Cihazları Bayrampaşa Şubesi İşletmecisi Kadir Şerbetli'ye, derneğin yönetim kurulu üyesi ve Bayrampaşa Belediyesi Zabıtası Mesut Bayrak’a, Eyüpoğulları Group'tan Selami Eyüpoğulları, Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi-Cafe kurucusu İlyas Çağlayan, Eren Eyüpoğulları İnşaat ve Otomotiv'den Eren Eyüpoğulları’na, Radyocu Aydın Balık, Zambak Şekerleme, Yağmur Sound, Eymen Giyim, Yaylacı Gıda, Kabul ailesi, Kardeşler Kebap ve Lahmacun Salonu, Uysal Kasap, Sinan Kökmen, Rahim Aydoğan, Hüseyin Taştanoğlu, İbrahim Türkoğlu, Şükrü Beşkardeş, Mesut Beşkardeş ve Nurcan İslamlar ile birlikte birçok destekçiye sertifikasını takdim etti. Başkan Adem Dişçi yaptığı açıklamada, “Derneğimize bugüne kadar destek olan tüm iyilik severlere teşekkür ederim. Allah onlardan razı olsun” ifadelerini kullandı.

Tarih: 02 Ekim 2021 Cumartesi    Hit: 2303

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol