27 Eylül 2021 Pazartesi   

BULUT AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

BULUT AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
 

CHP Bayrampaşa Belediyesi Meclis Üyesi, genç iş insanı İbrahim Bulut (Balota) hayatını Miray Ferhatoğlu (Martinovic) ile birleştirdi.
Genç çiftin Çatalca Örcünlü’de bulunan Yadran Palace’de gerçekleştirilen düğün törenine iş, siyaset, sanat, spor ve STK dünyasından çok yoğun bir katılım oldu.
Nurgül ve merhum Musa Bulut’un oğlu İbrahim Bulut ile Ayten ve Nasuf Ferhatoğlu’nun kızı Miray Ferhatoğlu’nun düğün törenine Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, belediye başkan yardımcıları Naser Şimşek, Gökhan Can Balekoğlu ve Ahmet Tüfekçi, DSP eski İstanbul Milletvekili Bahri Sipahi, İstanbul İtfaiyesi Müdürü Remzi Albayrak, CHP, İYİ Parti ve AK Parti Bayrampaşa ilçe teşkilatı yöneticileri, meclis üyeleri ile birlikte iş, siyaset, sanat ve spor dünyasından birçok seçkin davetli katıldı.
Genç çiftin şahitliğini kalabalık bir davetli topluluğu yaparken, nikahını Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner kıydı.
Başkan Aydıner törende yaptığı konuşmada, “Bayrampaşa Belediyesi CHP Meclis Üyemiz İbrahim Bulut ile Miray Hanımın nikah akitlerini, değerli şahitlerimizin huzurunda gerçekleştirmekten mutluluk duyuyorum. Bulut ailesine ve genç çiftimize bir ömür mutluluklar dilerim” ifadelerini kullandı.

Başkan Aydıner daha sonra jest yaparak Miray ve İbrahim Bulut’un evlilik cüzdanını DSP eski İstanbul Milletvekili Bahri Sipahi’nin vermesini istedi. Genç çiftin nikah cüzdanını geline takdim eden Sipahi de yaptığı konuşmada, İbrahim Bulut’u küçüklüğünden itibaren tanıdığını belirterek, düğününe şahitlik etmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti ve Miray ve İbrahim Bulut’a ömür boyu mutluluklar diledi.
Nikah töreninin ardından genç çift, davetlilerle birlikte Rumeli ve Balkan müzikleri eşliğinde güzel bir akşam geçirdi.
Paşavizyon Gazetesi olarak Miray-İbrahim Bulut çiftini tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

Tarih: 12 Temmuz 2021 Pazartesi    Hit: 2445

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol