30 Kasım 2021 Salı   

BİROL ÇALIŞKAN VEFAT ETTİ

BİROL ÇALIŞKAN VEFAT ETTİ
 

Tuna Spor Kulübü Koordinatörü ve Altyapı Sorumlusu Birol Çalışkan vefat etti.
Bayrampaşa’da futbola yıllarını veren ve altyapı koordinatörlüğü yaptığı Yeniyolspor’da birçok futbolcunun yetişmesine vesile olan Birol Çalışkan, uzun yıllardan beri de Tunaspor’da yeni yıldızlar yetişmesine katkı veriyordu. Çalışkan aynı zamanda Bayrampaşa Atletik Spor Kulübü’nde başkan yardımcılığı da yapıyordu. Merhum Birol Çalışkan, geçtiğimiz sene kısmi felç geçirmesi sonucu bir süre hastanede tedavi görmüştü. Çalışkan rahatsızlığını atlattıktan sonra futboldan kopamayarak görevinin başına dönmüştü.
Merhum Birol Çalışkan görev yaptığı Bayrampaşa Belediyesi ve Tuna Spor Kulübü önünde yapılan merasimin ardından cenazesi bugün İsmetpaşa Mahallesi’ndeki Orta Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.
Cenaze namazına Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, siyasi partilerin temsilcileri, spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri, ailesi ile çok sayıda seveni katıldı.
Birol Çalışkan’ın kulüp koordinatörü ve altyapı sorumlusu olarak görev yaptığı Tuna Spor Kulübü, “una Spor Kulübü Koordinatörümüz ve Altyapı Sorumlumuz Birol Çalışkan'ın vefat haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Tuna Spor Yönetim Kurulu ve camiası olarak Çalışkan ailesinin acısını paylaşıyor, merhum Birol Çalışkan hocamıza Allah’tan rahmet, camiamıza ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz” açıklamasını yaptı.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ve Bayrampaşa Kulüpler Birliği de yaptığı bir açıklamayla Birol Çalışkan için bir baş sağlığı mesajı yayımladı ve Tunaspor’a taziyelerini iletti.
Paşavizyon Gazetesi olarak Bayrampaşa’da futbol denince ilk akla gelen kişilerden biri olan Birol Çalışkan’a Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere Tunaspor ve tüm spor camiasına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

Tarih: 27 Eylül 2021 Pazartesi    Hit: 2323

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol