27 Eylül 2021 Pazartesi   

BAKAN SOYLU'YA DESTEK

BAKAN SOYLU'YA DESTEK
 

Trabzon Dernekleri Federasyonu (TDF), İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya destek verdi. TDF Başkanı İsmail Şatıroğlu, son dönemde Soylu'ya yönelik gerçekleştirilen iftira ve karalamalara tepki gösterdi.
PKK başta olmak üzere terör ve suç örgütleriyle mücadelede üstün başarılara imza atan, hizmetleriyle milletimizin sevgisini ve takdirini kazanan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yönelik son dönemde gerçekleştirilen saldırılara Trabzon Dernekler Federasyonu'ndan tepki geldi. Trabzon Dernekler Federasyonu Genel Başkanı İsmail Şatıroğlu, yaptığı açıklamada Bakan Soylu'ya destek vererek, konuyla ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı. TDF Genel Başkanı İsmail Şatıroğlu şu ifadelere yer verdi:
“Son günlerde yaşadığımız; kanun dışı işlere bulaşmış kişi ve yapılarca, devlet yöneticilerimize dönük karalama ve iftira kampanyalarını hayretle izliyoruz.
Terörün ve kanunsuzluğun üzerine korkusuzca yürüdüğüne şahit olduğumuz, Milletimizin gönlündeki yerinin ne kadar yüce olduğunu yakinen bildiğimiz İçişleri Bakanımız, hemşehrimiz Sn. Süleyman Soylu'ya yapılan saldırıların boşa çıkacağı, Sn. Bakanımızı yolundan döndüremeyeceği aşikardır. Ülkemizin her bölgesinden 152 derneğimizin bağlı olduğu Trabzon Dernekleri Federasyonu (TDF), Türkiye'mizin çimentosu Trabzonlu hemşehrilerimiz ile birlikte her daim Sn. Bakanımızın yanında durmaya devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

OF-HAYRAT DERNEĞİ’NDEN SOYLU’YA DESTEK
Of-Hayrat Kültür ve Yardımlaşma Derneği de yaptığı bir basın açıklamasıyla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya destek verdiklerini açıkladı.
Dernekten yapılan açıklamada, “Of Hayrat Kültür Yardımlaşma Derneği ve Vakfı olarak son dönemde devlet adamlarımıza yönelik saldırı ve itibarsızlaştırma operasyonlarını ve başta hemşehrimiz, Saşın Bakanımız Süleyman Soylu nezdinde olmak üzere, bu coğrafyaya hizmeti öncelik almış bütün üst düzey bakanlarımıza ve hemşehrilerimize yapılabilecek olan olası itibar suikastlarını kınıyor ve şiddetle karşı çıkıyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

Tarih: 25 Mayıs 2021 Salı    Hit: 2289

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol