27 Eylül 2021 Pazartesi   

AK PARTİ YÖNETİCİLERİ BULUŞTU

AK PARTİ YÖNETİCİLERİ BULUŞTU
 

AK Parti Bayrampaşa ilçe teşkilatı, 4. ve 5. dönem ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle buluştu.
İstişare toplantılarının devamı kapsamında Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Bayrampaşa eski ilçe başkanları Cemil Yıldız ve Kemal Oğuz Kıdıl ile birlikte  4. ve 5. dönem yönetim kurulu üyelerinin katıldığı istişare toplantısı yapıldı.
AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, geçtiğimiz aylarda kendisinin ilçe başkanı olduğu bir önceki dönemde (6. dönem) görev alan yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek istişare ve teşekkür toplantısı yapmıştı.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “İlçe başkanlığımızda görev yapmış başkanlarımız ve yönetim kurullarımızla bir araya geldik. Sevdamız Bayrampaşa’mızın değerine değer katmak için birlikte görev yaptığımız kıymetli dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” açıklamasını yaptı.
AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı da 4. ve 5. dönemde görev almış ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirterek, “Birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz kıymetli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

AK GENÇLİK, BOĞAZ TURU’NDA BULUŞTU
AK Parti Bayrampaşa Gençlik Kolları üyeleri Boğaz Turu’nda bir araya geldi.
Geziye katılan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Omuz omuza çalıştığımız gençlerle bu kez baş başa Boğaz Gezisi’nde buluştuk. AK Parti Bayrampaş İlçe Başkanımız Sayın Ersin Saçlı ile birlikte gençlik teşkilatımızın düzenlediği tekne turuna katıldık” dedi. Aydıner ve Saçlı, AK Parti Bayrampaşa Gençlik Kolları Başkanı Göktuğ Alyakut ve diğer gençlerle birlikte sohbet etti.

ŞENKARDEŞLER’İN OĞLU DÜNYAEVİNE GİRDİ
AK Parti Bayrampaşa Teşkilatı ve daha sonra ise AK Parti Bayrampaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet Şenkardeşler’in oğlu Birtan ile Duygu Şenkardeşler’in nikah töreninde bir araya geldi. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in kıydığı nikah törenine AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Cahit Altunay ile birlikte AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Tarih: 14 Temmuz 2021 Çarşamba    Hit: 2297

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol