30 Kasım 2021 Salı   

İNANÇ’TAN BAŞKAN AYDINER’E ZİYARET

İNANÇ’TAN BAŞKAN AYDINER’E ZİYARET
 

Eğitimci Yazar Hayati İnanç, Tüm Afrika’nın Dostları Derneği (TADD) Kurumsal İletişim Direktörü Sait İnanç ve Türkiye Gazetesi köşe yazarı Raşit Ağızkara ile birlikte Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aydıner, yaptığı açıklamada “Keyifli sohbeti için kıymetli hocamız Hayati İnanç’a, ziyaretleri ile bizleri mutlu eden TADD İletişim Direktörü Sait İnanç ile Türkiye Gazetesi köşe yazarı Raşit Ağızkara’ya teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, ziyaretin sonunda misafirlerine hediye takdim etti.

GEVAŞ VE BAYRAMPAŞA DOSTLUĞU
Van’ın Gevaş ilçesinin Belediye Başkanı Murat Sezer, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti. İki belediye başkanı ilçelerinde yaptıkları çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulundu. Başkan Aydıner yaptığı açıklamada, “Van Gevaş Belediye Başkanımız Sayın  Murat Sezer Bey'i belediyemizde ağırladık. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

MÜFTÜ VE DİN GÖREVLİLERİNE KUTLAMA
Bayrampaşa Müftüsü Yılmaz Küçük ve ilçede görev yapan din görevlileri Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti. Başkan Aydıner ziyaret sonrası, “Bayrampaşa Müftümüz Sayın Yılmaz Küçük Hocamızı ve ilçemizde görev yapan kıymetli din görevlilerimizi belediyemizde ağırladık. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor ve bu vesileyle Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nı tebrik ediyorum” açıklamasını yaptı.

TRABZONLULAR DERNEĞİ’NDEN ZİYARET
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i ayrıca Bayrampaşa Trabzonlular Derneği Başkanı Çetin Samsat ve yönetim kurulu üyeleri de ziyaret etti. Başkan Aydıner, ziyaret sonrası “Bayrampaşa Trabzonlular Derneği Başkanı Sayın Çetin Samsat ve değerli yönetim ekibini belediyemizde ağırladık. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Tarih: 07 Ekim 2021 Perşembe    Hit: 5077

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol