23 Eylül 2023 Cumartesi   

İYİ PARTİ’YE KATILIMLAR SÜRÜYOR

İYİ PARTİ’YE KATILIMLAR SÜRÜYOR
 

İYİ Parti teşkilatına katılımlar devam ediyor.
İYİ Parti Bayrampaşa teşkilatına son olarak Mustafa Göçen de katıldı. Göçen’e rozetini İYİ Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Raif Güler ve bir süre önce İYİ Parti’ye katılan İlçe Başkan Danışmanı Celil Türkçe taktı.
İYİ Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Raif Güler, Mustafa Göçen’in partilerine katılmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “İYİ'ler hareketi, milletiyle birlikte iktidara yürüyor” dedi.
İYİ parti Bayrampaşa teşkilatı, 2Yakaİstanbul projesi kapsamında Yıldırım Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.
İYİ Parti İl Başkanı Buğra Kavuncu, Bayrampaşa İlçe Başkanı Raif Güler, İl Yöneticisi Alper İnanç ve Münir Kazdal, İBB Meclis Üyesi Tufan Babar, Bayrampaşa Meclis Üyesi Ömer Faruk Parmak ve İlçe yöneticileriyle birlikte Yıldırım Mahallesinde esnaflar ve vatandaşlarla ülke meseleleri hakkında konuşan heyet, şikayet ve önerilerini dinledi.
İYİ Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Raif Güler, Meclis Grubu ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte; Bayrampaşa'da bulunan meslek ve esnaf odası başkanlarından; İstanbul Dokumacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Agūl Akpınar, Bayrampaşa Bakkallar Mezeciler ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Emine İleri ve Bayrampaşa Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Eda Yıldız Karadağ’ı ziyaret etti. İYİ Partililer, oda başkanlarına yapmış oldukları çalışmalarda başarı dileklerini iletti ve Türk bayrağı hediye etti.

Tarih: 21 Eylül 2022 Çarşamba    Hit: 1495

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol